Co to jest puch powietrza w suszarce? Niesamowite fakty, które musisz przeczytać!

Co to jest puch powietrza na suszarce? Jest to ustawienie w suszarce, które przewraca przedmioty gospodarstwa domowego lub ubrania bez ogrzewania.

Zapewnia bezpieczniejszy sposób odświeżania rzeczy bez prania. Rzucaj poduszkami, zasłonami i amp; dżins musi tylko przejść przez zmiękczenie. Użycie najniższego ustawienia pomaga obniżyć rachunki za prąd i oszczędzać energię.

Co to jest puch powietrza w suszarce? Niesamowite fakty

Co więcej, cykl puchu pomaga usunąć kłaczki, kurz i sierść zwierząt z ubrań, gdy poruszają się w kierunku ekranu filtra. Zwróć uwagę, że cykl kłaczków nie wysycha całkowicie na mokrej odzieży. Ale to ustawienie jest pomocne przy zmiękczaniu dżinsów, suszeniu innych rzeczy lub zasłon prysznicowych, które suszenie w wysokiej temperaturze może zrujnować, oraz odświeżaniu ubrań.

Podobieństwo spulchniania powietrza z suchym sznurem

Więc co to jest puch powietrza na suszarce? Puch powietrza jest pomocny w delikatnym usuwaniu wilgoci z delikatnych ubrań, takich jak wełna. Cykl kopiuje akcję suszenia linii. Jednak nie nadaje się do przenoszenia delikatnych przedmiotów z ruchem obrotowym bębna.

Różnica spulchniania powietrza z innymi ustawieniami suszarki

Puch powietrza różni się od innych ustawień suszarki tym, że ta pierwsza wykorzystuje tylko powietrze. Nawet bez ogrzewania może szybko przewracać przedmioty, ponieważ z tego powodu puch powietrza jest bezpieczniejszą alternatywą dla tych materiałów, które nie tolerują już ciepła z powodu topnienia, uszkodzenia lub skurczu. Ponadto puch powietrza odświeża rzeczy, których nie można prać, takie jak suche i suche; czyścić tylko tekstylia. Używaj go do materiałów bez metek pielęgnacyjnych lub podatnych na działanie ciepła. Poznaj siedem błędów podczas prania, które mogą uszkodzić Twoje ubrania.

Kilka zastosowań puchu

Wiele rzeczy może skorzystać z puchu powietrza, takich jak poduszki akcentujące, poduszki na łóżko, afgany, kołdry, narzuty na łóżko, nakładki na łóżko, koce, obrusy i narzuty. Puch jest zasadniczo pomocny w tworzeniu pościeli i prześcieradeł, które w ciągu kilku tygodni będą świeższe i bardziej miękkie. Odzież gimnastyczna, swetry, śpiwory, polary, pokrowce na siedzenia samochodowe, & delikatne przedmioty, takie jak wypchane zwierzęta, mogą odnowić swój wygląd za pomocą puchu.

Działanie suszarki pomaga usuwać sierść zwierząt, kurz, & szarpie. Puch powietrza na suszarce usuwa nieświeże zapachy i kurz z przechowywanych przedmiotów, aby mogły pachnieć i czuć się świeżo. Podobnie ustawienie usuwa wilgoć z pokryć materacy, podkładek do łóżeczka i winylowych zasłon prysznicowych. Puch powietrza przywraca miękkość elementom zamówienia, takim jak pieluchy materiałowe, dżinsy, & ręczniki.

Długość czasu potrzebnego na suszenie ubrań na powietrzu

Nie ma określonego czasu suszenia ubrań w cyklu spulchniania powietrza, ponieważ nigdy nie wykorzystuje on ciepła. Wykorzystuje tylko temperaturę powietrza z otoczenia. Dlatego nie należy używać go do suszenia mokrych ubrań, takich jak te, które kładzie się na pralce. Puch powietrza rzeczywiście nadaje się do odświeżania delikatnych ubrań i ubrań. do suszenia niewielkich ilości wody lub wilgoci na koszuli. Puch powietrza na suszarce również wciąga temperaturę pokojową z otoczenia, aby puchnąć ubrania w środku. Właśnie wtedy wilgotność odgrywa swoją rolę w osuszaniu wilgoci. Woda wysycha znacznie szybciej w miejscu o niskiej wilgotności. Wysoki poziom wilgotności ma również odwrotny wpływ, który wymaga ustawienia cyklu spulchniania powietrza na dłuższe godziny.

Możliwość obkurczania odzieży przez spulchnienie powietrza

Ustawienia suszarki są dostępne w dwóch rodzajach eliminowania skurczu: puszystym i delikatnym. Puch powietrza jest po wirowaniu ubrań bez użycia ciepła. Delikatna oprawa wykorzystuje niewielką ilość ciepłego powietrza, które wysusza odzież.

Zrozumienie Fluff Clean Bosch

Fluff Clean to cenny program do czyszczenia cyklu suszenia puchu. Po przejściu dziesięciu cykli suszenia suszarka użyje symbolu I puch do czyszczenia, jak pokazano na panelu wyświetlacza, pokazując, co robi program.

Powietrze ma ciepło

Puch powietrza to cykl, w którym nie wykorzystuje się ciepła, gdy pada na ładunek w bębnie, podczas gdy wdmuchuje powietrze o temperaturze pokojowej. Najlepiej też wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać suszarkę bębnową i jak naprawić suszarkę LG, która się nie nagrzewa,

Sekrety powstrzymujące puch, który spada z nowych ubrań

Istnieją sekrety, które należy wziąć pod uwagę, gdy chcesz powstrzymać puch przed zsuwaniem się z nowych ubrań. Najpierw weź kawałek suszarki, użyj taśmy maskującej, zastosuj ustawienie suszarki „tylko powietrze”, wypierz strój wewnątrz i na zewnątrz, użyj białego destylowanego octu, użyj sprayu antystatycznego, użyj pumeksu, i wypróbuj papier kontaktowy.

Sposoby, aby powstrzymać dżinsy przed podnoszeniem pufy

Delikatny cykl to cenna metoda czyszczenia niepylących ubrań. Często pierz tylko kilka ubrań. Następnie korzystaj z suszarki rzadko lub nigdy. Następnie trzymaj ubrania w suszarce przez mniej niż godzinę. Wyczyść filtr/włókna. Wyczyść podkładkę. Nigdy nie kupuj kłaczków, które przyciągają kłaczki lub ubrania. Miej pod ręką pędzel do kłaczków lub wałek do kłaczków. Następnie skorzystaj z arkusza suszarki.

Powody, dla których kłaczki są na ubraniach po wyschnięciu

Spłucz wodę i wypierz wzdłuż kłaczków, a zawieszony olej spływa powoli, podczas gdy na ubraniach pozostają osady. Regularnie je czyść, aby uniknąć kłaczków z ich ponownego osadzania się na ubraniach. Dodaj trochę środka zmiękczającego do tkanin podczas ostatniego płukania włókien, ponieważ uwalniają się i odprężają, aby się zmyć.

To okładka!

Teraz dowiesz się, czym jest puch powietrza na suszarce i jaka jest jego rola w suszeniu ubrań i ich całkowitym odświeżeniu. Poduszki do rzucania, zasłony i dżinsy będą bardziej korzystać z tego cyklu spulchniania powietrza. Najniższe ustawienie pomaga obniżyć rachunki za prąd i oszczędzać energię. Dowiesz się również więcej o innych rzeczach związanych z kładzeniem powietrza na suszarce. Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; Wiedz, że suszarka hałasuje podczas przewracania się i dlaczego moja suszarka pachnie gazem.