Co to jest poduszka wodna. Najlepszy ogólny przewodnik

Jeśli ciekawi Cię, czym jest poduszka wodna, jest to produkt na bazie wody, który ma oferować śpiącemu korzyści terapeutyczne. Możesz pomylić go z innymi produktami, takimi jak Chillow Pillow, ale poduszka wodna nie opiera się wyłącznie na żelu i jest poduszką, a nie tylko wkładką. Można by się zainteresować użyciem poduszki wodnej, ponieważ reaguje jak pianka z pamięcią.

Wsparcie, które uzyskasz dzięki poduszce wodnej, może złagodzić ból i dyskomfort. Z tego artykułu dowiesz się więcej o tym innowacyjnym produkcie oraz o tym, jak możesz go używać w różnych pozycjach do spania. Jeśli chodzi o uzyskanie najlepszego snu, nie wahaj się wypróbować nowych produktów, takich jak poduszka wodna.

Co to jest poduszka wodna i jak działa

Poduszka lecznicza z regulowaną podstawą na wodę i różnymi warstwami zapewniającymi komfort

Poduszka wodna to produkt na bazie wody firmy Mediflow. Jest to zasadniczo poduszka terapeutyczna zapewniająca optymalny komfort i ulgę w bólu, ponieważ woda nie kompresuje się i dopasowuje się indywidualnie do każdej osoby. I chociaż jest na bazie wody, w poduszkach Mediflow zobaczysz różne rodzaje materiałów, w tym piankę żelową z pamięcią kształtu, puch, alternatywny puch, oryginalne wypełnienie włókniste i elitarne wypełnienie włókniste.

Czym różni się oryginalny wypełniacz włóknisty od poduszki z włókna Elite? Jak można się spodziewać, ta ostatnia jest ulepszoną wersją pierwszej. Dlatego ma więcej loftów z poszewką na poduszkę o gęstości 300 nitek, 6-godzinnym czesanym włóknem i sznurowanym ściegiem krawędziowym dla najlepszej jakości i komfortu.

Jak dodać wodę do poduszki wodnej

To, co wyróżnia Poduszkę Wodną spośród innych produktów na bazie wody, to jej regulowana podstawa. Możesz dostosować go do swoich potrzeb, dodając wodę. Jeśli dodasz więcej wody, otrzymasz twardszą poduszkę, a dodanie mniejszej ilości prowadzi do bardziej miękkiej poduszki.

Firma zaleca rozpoczęcie od 3 litrów wody dla średniej twardości. Następnie możesz dodać lub wyjąć filiżankę wody podczas testowania poduszki wodnej podczas snu. Dwa litry wody tworzą miękką poduszkę, a cztery do pięciu litrów – twardą.

Zalety poduszki wodnej

Do użytku we wszystkich pozycjach do spania

Kto może więc używać poduszki wodnej? Wszystkie osoby śpiące mogą skorzystać z poduszki wodnej, ponieważ może ona celować w bolesne obszary i zapewniać wyrównanie kręgosłupa. Możliwość regulacji poduszki sprawia, że ​​nadaje się ona do wszystkich pozycji do spania.

Pamiętaj, że osoby śpiące na plecach mogą dopasować grubość poduszki tak, aby głowa znajdowała się w jednej linii z resztą ciała. Osoby śpiące na boku powinny również używać dobrej wysokości i mocnej poduszki, aby podeprzeć szyję i uniknąć bólu szyi. I chociaż trudno jest znaleźć wygodną, ​​cienką poduszkę dla śpiących na brzuchu, poduszka wodna nadal zapewnia wsparcie, aby uniknąć napięcia w okolicy szyi.

Dostępne dla wszystkich typów podkładów

Wreszcie ci, którzy dużo rzucają się i obracają w łóżku, mogą również użyć poduszki wodnej. Pamiętaj, że ta poduszka może być umiarkowanie twarda, ale responsywna. Będziesz mieć niskie ryzyko ześlizgnięcia się z poduszki lub utraty idealnego podparcia dla swojej postawy.

Rodzaje poduszek wodnych i która jest dla Ciebie najlepsza

Jak krótko wspomniano wcześniej, znajdziesz cztery rodzaje poduszek wodnych z różnymi warstwami zapewniającymi komfort. Istnieje żelowa pianka z pamięcią kształtu, alternatywa puchu, puchu i dwie wersje wypełnienia włóknistego, które są oryginalne i elitarne. Aby wybrać najlepszą dla siebie poduszkę wodną, ​​musisz znać jej cechy charakterystyczne.

Oryginalne włókno Water Pillow

Oryginalna poduszka wodna z włókna ma wymiary 20 na 28 cali, waży 2 funty i będzie pasować do poszewki standardowej lub typu queen. To jest oryginalna poduszka wodna firmy Mediflow z uszczelnionym i izolowanym woreczkiem wodnym, warstwą włókien Decron Hollofil i bawełnianą powłoką o gęstości 200 nitek. Jest hipoalergiczny, można go prać i suszyć w pralce.

Pianka z pamięcią kształtu Water Pillow

Wersja z pianki memory waży 3,95 funta i zmieści się również w poszewce standardowej lub queen size. Jest również hipoalergiczna, a pianka z pamięcią kształtu umożliwia regulację temperatury ciała. Jednak używa skorupy z polibawełny o masie 300, a wersja elitarna ma krawędzie ze sznurkiem.

Poduszka wodna elite premium z włókna

Poduszki wodne premium z włókna mają podobne właściwości do elitarnych poduszek wodnych z pamięcią kształtu, ale wykorzystują trwałe wypełnienie z ultra czesanego włókna poliestrowego, które zapewnia dodatkowy loft. Poduszkę lepiej też wyprać ręcznie.

Poduszka wodna w dół

Natomiast puchowa poduszka wodna umożliwia pranie i suszenie w pralce. Używa bawełnianej skorupy o gęstości 200 nitek, a materiał puchowy sprawia, że ​​jest bardziej miękki w porównaniu do innych typów. To doskonała propozycja dla tych, którzy preferują sprężystość poduszek puchowych.

Wniosek

Jeśli potrzebujesz regulowanej poduszki, która będzie specjalnie dostosowana do Twoich potrzeb, poduszka wodna Mediflow jest dla Ciebie. Co to jest poduszka wodna? Ta poduszka ma regulowaną podstawę wodną z różnymi materiałami, od puchu, wypełnienia włóknistego i pianki memory.

Możesz dodać tyle wody, ile potrzebujesz, aby uzyskać optymalną grubość lub jędrność dla ciała i pozycji do spania. Dlatego musisz wiedzieć, jakie właściwości poduszek utrzymają kręgosłup w jednej linii i wspierają określone obszary ciała, aby uniknąć ucisku i bólu. Następnie możesz wybrać typ poduszki wodnej na podstawie preferowanego materiału.