Co to jest poduszka Snoogle. Najlepszy ogólny przewodnik

Jeśli ciekawi Cię, czym jest poduszka Snoogle, to po prostu poduszka ciążowa. To, co wyróżnia ją na rynku, to fakt, że dyplomowana pielęgniarka i mama projektują ten wyjątkowy produkt. Możesz go użyć, aby uzyskać wsparcie od stóp do głów.

Zauważysz również, że poduszka Snoogle ma więcej krzywizn niż typowa poduszka ciążowa. Dzięki temu można go dopasować do typu sylwetki każdej kobiety. Jeśli chcesz, możesz również dowiedzieć się, jak zrobić poduszkę ciążową i używać jej z poduszką Snoogle w łóżku lub podczas wylegiwania się.

Co to jest poduszka Snoogle. Najlepszy ogólny przewodnik

Wszystko, co musisz wiedzieć o poduszce Snoogle

Co to jest poduszka Snoogle?

Poduszka Snoogle lub Snoogle należy do kolekcji poduszek ciążowych od Leachco. Do wyboru są różne poduszki Snoogle, a każda z nich ma unikalne cechy, dzięki którym każda mama znajdzie dla siebie najlepszą. To, co odróżnia Snoogle od innych dostępnych na rynku poduszek ciążowych, to fakt, że produkty zaprojektowała zarejestrowana pielęgniarka.

Powstała poduszka o opatentowanym i unikalnym kształcie dopasowuje się do naturalnego kształtu i konturów Twojego ciała, dzięki czemu jest przydatna w każdej pozycji i kierunku. Ponadto firma oferuje pięć rodzajów ochrony do wyboru dla Snoogle. Są zapinane na suwak i można je łatwo zdjąć w celu wygodnego czyszczenia.

Dlaczego poduszka Snoogle jest wyjątkowa?

Widząc Snoogle, od razu zauważysz jego wyjątkowy kształt w porównaniu do zwykłych poduszek ciążowych w kształcie litery C i prostych. Zakrzywiony koniec jest przydatny do umieszczenia między kolanami, a środkowa część będzie wspierać brzuch lub plecy ze względu na swoją szerokość. Jak wspomniano wcześniej, możesz wybierać spośród tkanin obiciowych od The Chic, The Chic Supreme, The Chic Plush, The Chic Jersey i The Chic Organic.

Jakie są rodzaje poduszek Snoogle?

Chociaż wszystkie poduszki Snoogle mają opatentowany zakrzywiony kształt, każda z nich ma pewne unikalne cechy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze. Możesz również sprawdzić rodzaj pokrowca z tkaniny, który jest zapinany na suwak. Pokrowiec Chic składa się z 65% poliestru i 35% bawełny, Chic Supreme to 100% bawełny o gęstości 300 nitek, Chic Plush to 100% poliestru, Chic Jersey może być w pełni bawełnianą lub mieszanką bawełny i poliestru, a Chic Organic wykorzystuje 100% bawełny organicznej.

Snoogle

Oryginalna poduszka Snoogle ma wymiary 58,75 na 25,5 na 7,75 cala i ma wspierać neutralną pozycję do spania. Pamiętaj, że podczas ciąży musisz spać na boku, ale nadal upewnij się, że Twoja postawa jest wyrównana. Snoogle jest również wygodny w użyciu i może zastąpić wiele poduszek, nie pochłaniając ciepła i nie sprawiając, że jest Ci gorąco.

Snoogle Mini

Jeśli Snoogle jest za duży na Twoje miejsce w łóżku lub chcesz zabrać ze sobą poduszkę na podróż, mniejszy Snoogle Mini jest dla Ciebie. Ma wymiary 32 na 22,5 na 7 cali i nadal zapewnia wsparcie podczas snu na boku. Możesz również wykorzystać kształt, aby celować w określone obszary, które wymagają redukcji ciśnienia.

Snoogle Jr

Dla starszych dzieci, które chcą czuć się przytulnie, mogą skorzystać z Snoogle Jr. Ten przyjazny dzieciom Snoogle nie tylko wygląda uroczo, ale także dobrze się z nim przytulać. Komfort może ułatwić maluchom i sprawić, że poczują się bezpiecznie, gdy zaczną spać samodzielnie.

Snoogle Band it

Czy uważasz, że chcesz bardziej dostosować kształt Snoogle? Możesz wypróbować opaskę Snoogle Band It, która może bezpiecznie trzymać poduszkę do wewnątrz. Ta poduszka ma paski regulacyjne, które utrzymują poduszkę na miejscu od samej nazwy i można je przesuwać w górę lub w dół, a nawet włożyć do kieszeni.

Snoogle Bunchie

Kolejną doskonałą poduszką zapewniającą wielokrotne wsparcie całego ciała jest Snoogle Bunchie. Po prostu dopasuj tę elastyczną poduszkę do swoich upodobań i celuj w szyję, plecy, brzuch i biodra. A to, co czyni go wyjątkowym, to to, że ma tułów, który można rozciągać i rozciągać.

Snoogle Embrace

Poprzednie poduszki Snoogle są skierowane do określonych obszarów ciała, a nawet można je dopasować lub wygiąć, aby uzyskać bardziej spersonalizowane wrażenia. Ale czy wiesz, że Leachco ma kolejną poduszkę Snoogle do lustrzanego wsparcia? W porównaniu z celowaniem w obszary ciała, ta poduszka jednocześnie podtrzymuje brzuch i plecy.

Snoogle Embrace to podwójna poduszka do ciała, która otuli i wyścieli całe Twoje ciało. Ma wymiary 62 na 30,25 na 8,25 cala i przypomina klasyczną poduszkę ciążową w kształcie litery C, ale jej ramiona zachodzą na siebie. Dlatego przydaje się nie tylko do zachęcania do neutralnej pozycji do spania, ale także do podparcia ramion, barków i pleców podczas leżenia.

Wniosek

Spanie w ciąży wymaga poduszek takich jak Snoogle, aby zachować neutralną pozycję, która jest zdrowa dla Ciebie i Twojego dziecka. Ale co to jest poduszka Snoogle? Ten produkt firmy Leacho to opatentowana poduszka ciążowa o unikalnym kształcie z wieloma zastosowaniami i pokrowcami do wyboru.

Możesz wybrać konkretną poduszkę Snoogle do nakierowania na obszar ciała wymagający wsparcia lub zdecydować się na poduszkę Snoogle, która jednocześnie podtrzymuje plecy i brzuch. Snoogle ma również wersję podróżną, wariant z paskami regulacyjnymi, wiązaną częścią środkową, a nawet poduszką dla Twojego maleństwa. Znajdź najlepszy rozmiar i funkcje dla siebie i zacznij spać wygodniej przez całą ciążę!