Co to jest podgrzewacz wody Lonox? 4 niesamowite korzyści!

Co to jest podgrzewacz wody Lonox? Jest to urządzenie emitujące niższy poziom tlenku azotu niż konwencjonalny gazowy podgrzewacz wody.

Niektóre gminy i stany wymagają ograniczenia maksymalnej ilości NOx emitowanej przez gazowe podgrzewacze wody. To samo dotyczy określonych krajów, takich jak Utah i Kalifornia.

Co to jest podgrzewacz wody Lonox? 4 niesamowite korzyści!

Weź pod uwagę przepisy EPA w Twoim stanie, ponieważ mogą one wymagać zakupu urządzenia odpowiedniego dla Twojego obiektu. Producenci produkują podgrzewacze z płynem termicznym o poziomach 9 PPM NOx i mniej niż 50 PPM Co. Teraz będziesz chciał poznać zalety podgrzewaczy wody Lonox. Omówmy więcej na ten temat poniżej. Czytaj dalej!

Co to jest podgrzewacz wody Lonox?

Zastosowanie recyrkulacji spalin pomaga osiągnąć najniższy poziom NOx. Większa powierzchnia kanału umożliwia oddawanie ciepła przez gaz z instalacją kanału recyrkulacji w kierunku przeciwległego końca palnika. To samo w sobie pozwala na mniejsze tworzenie NO. Dostępne są również modele palników, osiągające 9 PPM NOx bez kanału spalinowego odpowiedniego dla tych, którzy tego potrzebują.

Zalety Podgrzewacz wody Lonox

Poniżej znajdują się najważniejsze korzyści przy zakupie tego urządzenia do obiektu.

#1. Jest bezpieczniejszy dla pracowników

Zgodnie z oświadczeniem EPA, narażenie na tlenek azotu przyczynia się do problemów z oddychaniem, takich jak astma. Instalacja pomaga potencjalnie zapobiegać uszkodzeniom płuc pracowników.

#2. Jest przyjazny dla środowiska

Uwalniane NOx i NO2 wchodzą w interakcję z substancjami chemicznymi znajdującymi się w atmosferze, które szkodzą środowisku. W tym przypadku EPA wydała oświadczenie łączące wkład emisji NOx w smog, kwaśne deszcze, smog i globalne ocieplenie. Zastosowanie podgrzewacza wody Lonox pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie atmosfery NO2.

#3. Jest bardziej wydajny

Typ podgrzewacza wody jest zaprojektowany z odstępem między rurami wężownicy a technologią uzwojenia cewki. Dzięki temu zapewnia około 10% do 15% skuteczności w porównaniu z nagrzewnicą na gorący olej z wężownicami śrubowymi.

#4. Kontroluje paliwo

Co to jest podgrzewacz wody Lonox? Ten produkt ma na celu kontrolowanie mieszania paliwa i powietrza na każdym palniku, tworząc większe i rozgałęzione płomienie. Szczytowa temperatura płomienia zmniejsza się, a podczas całego procesu powstaje mniej NOx. Opracowany już NOx ma oddziaływanie na węglowodory.

Dlaczego używać podgrzewacza wody Lonox wobiekcie lub zakładzie?

Ten typ nagrzewnicy wodnej jest wart swojej inwestycji, ponieważ chcesz zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo nagrzewnicy w obiekcie. Opiera się to na opinii eksperta, aby podjąć świadomą decyzję, decydującą, czy jest to idealne rozwiązanie dla Twojej rośliny, czy nie. Jeśli chcesz, aby został dodany jako zasób dla Ciebie jako kierownika zakładu, jest to dobry wybór.

Podgrzewacz wody Lonox VS Ultra Lonox

Różnica między podgrzewaczem wody Ultra Lonox i Lonox wynika z przepisów i norm lokalnych EPA, zgodnie z typem urządzenia grzewczego. Lonox redukuje emisję NOx do około 30 pm, podczas gdy emisja podgrzewacza wody Ultralonox wynosi od 7 do 15 ppm. Być może zainteresuje Cię również palnik Ultra Lonox do kotła i podgrzewacza procesowego.

Co to jest NOx?

Co oznacza „NOx”? Nazywa się to tlenkami azotu, w których udowodniono, że rodzaje gazów cieplarnianych szkodzą atmosferze. Gaz ze spalonego paliwa emitowany jest w wysokiej temperaturze, jak przemysłowy podgrzewacz gorącego oleju. Niebezpiecznym gazem jest dwutlenek azotu jako produkt uboczny spalania paliwa. Jak wspomniano, EPA ustanowiła standardy, które kontrolują środki NO2. NOx to brunatny i szkodliwy gaz, który uwalnia się do środowiska. W tym sensie EPA wprowadziła regulacje ograniczające narażenie na formy NOx, NO2 lub dwutlenek azotu. Niska jakość wody i problemy z oddychaniem wynikają z narażenia na NOx.

Zrozumienie gazów NOx i emisji NOx

Tlenki azotu lub NOx są trujące w wyniku spalania tlenu i azotu w wysokich temperaturach i ciśnieniu. NOx zawiera tlenek azotu z niewielką zawartością NO2. Niemniej jednak NOx powstaje w wyniku reakcji gazowego tlenu i azotu w powietrzu podczas procesu spalania, szczególnie w wysokich temperaturach. Przy dużym natężeniu ruchu pojazdów mechanicznych, jak w dużych miastach, ilość tlenku azotu emitowanego z atmosfery może być znaczna.

Redukcja NOx

Redukcja NOx jest możliwa przy użyciu różnych metod, takich jak modyfikacja dyszy paliwowej, wtrysk opóźniający, bezpośredni wtrysk wody, zmiana stopnia sprężania, recyrkulacja spalin i selektywna redukcja katalityczna.

Piec Lonox i redukcja NOx

Nox to termin odnoszący się zarówno do dwutlenku azotu, jak i tlenku azotu. Produkt zmniejsza ilość emisji dwutlenku azotu i tlenku azotu.

To okładka!

Teraz rozumiesz już „co to jest podgrzewacz wody Lonox?” Różni się od typu ultra podgrzewacz wody. Daje użytkownikom wiele korzyści, takich jak: jest przyjazna dla środowiska, bezpieczniejsza dla pracowników i bardziej wydajna jako urządzenie. Rzeczywiście fantastycznie jest zredukować NOx, który warto kupić już dziś! Ponadto dowiedziałeś się również innych informacji na temat NOx, jego redukcji, podgrzewacza wody Lonox w porównaniu z Ultra Lonox. Zdecyduj również, czy chcesz umieścić podgrzewacz wody Lonox w swoim obiekcie lub zakładzie.

Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak wyczyścić elektryczny podgrzewacz wody i jak przetestować elektryczny podgrzewacz wody.