Co to jest materac puszysty: czy powinieneś go zdobyć?

Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest materac Puffy, musisz zrozumieć trzy materace marki. Mają flagowy materac Puffy, ale są też Puffy Lux i Puffy Royal. Nie szukaj dalej, bo omówimy je za chwilę.

Zastanów się również, gdzie kupić materac Puffy. Pomoże Ci zapoznać się z marką i gdzie możesz kupić oryginalny materac Puffy opisany poniżej.

Co to jest materac puszysty: czy powinieneś go zdobyć?

Wszystko, co należy wiedzieć o materacach puchowych

Co to jest materac Puffy?

Materac Puffy to sztandarowe łóżko marki wykonane z pianki memory. Jest dostępny w standardowych rozmiarach w cenie od 899 USD. Fantastyczne w przypadku tego materaca piankowego z pamięcią kształtu jest to, że jest on kompatybilny ze wszystkimi pozycjami do spania i materacami.

Materac Puffy jest średnio twardy, więc utrzyma kręgosłup w jednej linii, gdy śpisz na plecach, boku, a nawet brzuchu. Dzięki niemu otrzymasz hipoalergiczną, odporną na plamy osłonę, żelową piankę, piankę redukującą ucisk, gęstą podstawę i antypoślizgową osłonę. Pianki, których użył Puffy, posiadają również certyfikat CertiPUR-US, dzięki czemu możesz mieć pewność co do ich bezpieczeństwa.

Co to jest materac Puffy Lux?

Puffy ma również dwa łóżka hybrydowe, a najpopularniejszym jest Puffy Lux. To nawet najlepszy materac Puffy, jeśli masz ból i artretyzm. Podobnie jak w przypadku oryginalnego materaca Puffy, zastosowano w nim również pokrowiec odporny na plamy, piankę chłodzącą i pokrowiec podstawy uchwytu.

Jednak Puffy Lux wydaje się bardziej średnio pluszowy, co czyni go idealnym dla osób śpiących na boku, które muszą amortyzować ramiona i biodra. Wsparcie rdzenia piankowego Puffy Lux jest również połączone z cewkami Contour-Adapt marki, zapewniającymi stabilność. A co ważniejsze, Puffy Lux ma markową Plush Dual Cloud, która pomaga zminimalizować napięcie i złagodzić ból ciała.

Co to jest Puffy Royal Materac?

Oprócz Puffy Lux, Puffy ma materac Puffy Royal jako kolejne łóżko hybrydowe. Jest to model premium marki z ceną początkową 1649 USD. Ogólne cechy Puffy Royal są nieco podobne do Puffy Lux, ale następujące części są dostępne wyłącznie dla tego materaca premium:

Na przykład warstwa chłodząca Puffy Royal jest nasycona koralikami i ma tak zwaną technologię Cloud Air, aby zmniejszyć absorpcję ciepła. Ta technologia ma pięć stref, które zapewniają odpowiednie podparcie pleców, bioder, ramion i nóg. W rezultacie niektóre obszary są jędrniejsze, podczas gdy inne są bardziej miękkie, co zapewnia odpowiednie odciążenie.

Z jakiego materiału wykonany jest materac Puffy?

  • Opatentowana osłona Cloud: hipoalergiczna i odporna na plamy, zapinana na zamek osłona z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100
  • Pianka Cooling Cloud: warstwa wisko-poliuretanowa z certyfikatem CertiPUR-US nasączona żelem w procesie spieniania o zmiennym ciśnieniu
  • Pianka Plush Dual Cloud: modelująca i zmniejszająca nacisk pianka poliuretanowa wytwarzana w procesie spieniania o zmiennym ciśnieniu
  • Climate Comfort Foam: zmniejszająca ciśnienie, ale oddychająca pianka poliuretanowa wytwarzana w procesie spieniania o zmiennym ciśnieniu
  • Twarda pianka wspierająca rdzeń i cewki Contour-Adapt: ​​system nośny dla hybrydowych materacy Puffy, który zapewnia stabilność i odpowiednią ilość odbicia

Jeśli jesteś ciekawy, możesz również przeczytać ten artykuł o tym, gdzie są robione materace Puffy.

Jakiego rodzaju pianki używa materac puszysty?

Puffy używa pianki poliuretanowej na swoich materacach, ale nie martw się, ponieważ ten syntetyczny materiał ma certyfikat CertiPUR-US. Oznacza to, że materace Puffy mają niską emisję LZO dla jakości powietrza w pomieszczeniach. Ponadto złoża te nie zawierają substancji zubożających warstwę ozonową, toksycznych środków zmniejszających palność, takich jak PBDE, metale ciężkie, ftalany i formaldehyd.

Puffy Firm Core Support Foam

Materac Puffy wykorzystuje również unikalną formułę pianki zwaną pianką podtrzymującą Firm Core. Został zaprojektowany, aby zachęcić do prawidłowego wyrównania kręgosłupa, jednocześnie zmniejszając nacisk, aby pomóc śpiącym na boku i na plecach.

Puffy Cooling Cloud Foam

Inną specjalistyczną pianką znajdującą się w materacach Puffy jest pianka Cooling Cloud, która zapewnia przewiewność łóżka. Jest nasycony żelem dla lepszej cyrkulacji powietrza i zapewnia regulację temperatury.

Czy materac Puffy jest zdrowy?

Materac Puffy jest zdrowy zarówno dla użytkownika, jak i środowiska, o czym świadczą certyfikaty marki Oeko-Tex Standard 100 i CertiPUR-US. Ponadto puffy wykorzystuje tekstylia i pianki bez szkodliwych chemikaliów, a nawet są one dumnie produkowane w USA. Możesz również sprawdzić ten artykuł na temat najzdrowszego materaca, aby dowiedzieć się, co sprawia, że ​​łóżko jest lepsze dla zdrowia.

Czy materac Puffy ugina się?

Materace Puffy objęte są dożywotnią gwarancją, więc wiesz, że marka jest pewna trwałości swoich produktów. Możesz oczekiwać, że Twój materac Puffy przetrwa dziesięć lat, zanim straci swoją strukturę. Ale jeśli Twoje łóżko jest używane prawidłowo na zalecanej podstawie, ale nadal ma ugięcie, możesz dowiedzieć się, jak zwrócić materac Puffy.

Gwarancja zwrotu Puffy powinna obejmować wszelkie deformacje materaca, o ile nie wynikają one z uszkodzenia lub użycia niewłaściwej podstawy. Możesz skontaktować się z Puffy za pośrednictwem ich strony internetowej, jeśli masz dodatkowe pytania.

Wniosek

Czy ten artykuł był pomocny? Odpowiedzią na pytanie, czym jest materac Puffy, jest poznanie różnic między trzema modelami marki. Materac Puffy może nawiązywać do ich flagowego modelu lub Puffy Lux i Puffy Royal.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz bezpiecznie kupić łóżko Puffy, ponieważ marka posiada certyfikat bezpieczeństwa i zdrowia Oeko-Tex Standard 100 i CertiPUR-US. Możesz również przeczytać nasze inne artykuły na temat tej marki, aby dowiedzieć się więcej o jej materacach.