Co to jest GPM w myjce ciśnieniowej? Niesamowite fakty, które musisz znać!

Co to jest GPM na myjce ciśnieniowej? Jest to jednostka mierząca ciśnienie wyjściowe w myjce ciśnieniowej. Mierzy objętość wody przepychanej przez określony obszar w określonym czasie.

GPM również bezpośrednio odnosi się do PSI, ten ostatni jest miernikiem energii generowanej przez myjkę ciśnieniową.

Co to jest GPM w myjce ciśnieniowej? Niesamowite fakty

Sprawdź GPM urządzenia, w tym rozmiar dyszy i PSI. Niemniej jednak myjka ciśnieniowa typu GPM zawsze jest dobrym wyborem dla majsterkowiczów w sprzątaniu. Co więcej, GPM oznacza „galony na minutę”. Jest również pomocny w rozróżnianiu różnych rodzajów detergentów stosowanych w myjce ciśnieniowej. Określa, jak szybko rozpuszczają brud & wszystkie inne substancje na powierzchni. Można to naprawić na dwa znane sposoby: dostosować ocenę w GPM i zastosować dużą presję. Więc po prostu czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o GPM w myjce ciśnieniowej.

Najpierw zrozumieć mycie ciśnieniowe

Mycie ciśnieniowe było pomocną metodą czyszczenia wodą pod wysokim ciśnieniem. Pompy pracują w tym celu, ponieważ wyrzucają wodę pod wysokim ciśnieniem. Ta moc czyszczenia daje mocniejsze rezultaty, pod warunkiem, że jest ustawiona na niskie ciśnienie pochodzące z rury typu węża ogrodowego. Mycie ciśnieniowe jest pomocne w usuwaniu pleśni i pleśni z powierzchni betonowych, które zawierają plamy brudu lub tłuste plamy. Ponadto zasadniczo ma swój udział w usuwaniu brudu z porowatych powierzchni, takich jak drewniane pokłady. Oto krótka historia mycia ciśnieniowego.

PSI vs. GPM

Przepływ i ciśnienie to dwa decydujące czynniki przy zakupie myjki ciśnieniowej do użytku profesjonalnego lub osobistego. W takim przypadku zawsze szukaj połączenia wartości i wydajności. Weź pod uwagę GPM, a nie tylko PSI, ponieważ ten pierwszy pomaga ocenić skuteczność myjki ciśnieniowej. Nie koncentruj się tylko na PSI, ponieważ możesz przeoczyć myjkę ciśnieniową o niższym PSI i wyższym GPM, która zapewnia większą objętość. Na dłuższą metę może to obniżyć wydajność, jeśli zrobisz to w ten sposób. Niezrównana i wydajna myjka ciśnieniowa umożliwia łatwiejsze i szybsze wykonywanie niezbędnych zadań. Więc pożegnaj się z pracą, która marnuje Twój czas.

PSI spełnia swoje zadanie jako jednostka ciśnienia o określonej wartości. Służy jako podstawa podczas sprzątania tych jednostek. Nazwa sugeruje nacisk na każdy cal kwadratowy. Oznacza również wielkość siły lub oporu na powierzchni kolidującej. Pomiar ciśnienia jest wyrażony w funtach na każdy cal kwadratowy lub (PSI). PSI to siła wody na każdy cal kwadratowy w otworze dyszy. Ponieważ system ciśnieniowy jest mocniejszy, oznacza to lepszą zdolność czyszczenia i większą szybkość niż myjka ciśnieniowa o mniejszej mocy używana w tych samych warunkach.

Co więcej, PSI to ilość wytwarzana w ciśnieniu czyszczenia. GPM oznacza ilość wody emitowanej przez maszynę. Oblicz jednostkę czyszczącą, mnożąc GPM i PSI. Jednostka czyszcząca oferuje klientom skuteczną i wydajną metodę porównywania mocy czyszczenia między różnymi modelami i markami. Termin ten jest również istotny dla wykonawców na całym świecie niż PSI. Profesjonaliści używają środków czyszczących do spłukiwania nagromadzonego brudu. Oznacza to, że pomiary GPM mają dla nich największe znaczenie.

GPM i amp; Jego znaczenie

GPM & PSI są uznawane, ponieważ moc myjki ciśnieniowej jest niezbędna. GPM odnosi się do ilości wody wypompowanej w określonym czasie, podczas gdy PSI odnosi się do ciśnienia wytworzonego w elektronarzędziu. W takim przypadku potrzebna jest odpowiednia siła nacisku stopy lub moc, aby spełnić Twoje potrzeby. Po pierwsze, nikt nigdy nie chciał zbyt solidnego lub zbyt powolnego procesu, który jest zbyt długi lub nie może wyczyścić projektu.

Wyższy GPM oznacza dużą presję?

Czym więc jest GPM w myjce ciśnieniowej? GPM uczy się w galonach na minutę. Potraktujcie to więc jak myjkę ciśnieniową lub szybkobieżną, w której urządzenie pompuje wodę na czyszczoną powierzchnię. Ponieważ maszyna ma wyższy GPM, szybciej spłukuje i usuwa uporczywy brud i brud. W ten sposób na końcu ujawnia się jeszcze czystsza powierzchnia. To to samo, co idea mocy w silniku.

Akcesoria w zestawie

Myjka ciśnieniowa GPM wyposażona jest w inteligentną ładowarkę, dzięki której urządzenie jest dostępne po całkowitym naładowaniu. Co więcej, urządzenie jest bardziej dostępne podczas obsługi. Co więcej, jego silny nacisk sprawia, że ​​jest pomocny w usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Ponadto posiada wysokiej jakości zbudowany silnik. Jego cylinder wykonany jest z wysokiej jakości stali.

To okładka!

Teraz dowiesz się, co to jest GPM w myjce ciśnieniowej, która najlepiej odzwierciedla ilość wody zużywanej w każdej minucie. Przy wyższym GPM oznacza to zużycie większej ilości wody w ciągu minuty. Jak dotąd myjka ciśnieniowa GPM należy do najlepszych myjek ciśnieniowych dostępnych na rynku. Po pierwsze, jest produkowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii i wyposażony w inteligencję. Dodatkowo jest wyprodukowany, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty. Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak wymienić olej w pompie myjki ciśnieniowej i jak przechowywać myjkę ciśnieniową.