Co to jest 21. rocznica ślubu zwana plus pomysłami na prezent?

Odpowiedzią na to, jak nazywa się 21. rocznica ślubu, jest rocznica mosiądzu. Porozmawiamy również o symbolu 21 lat małżeństwa, pomysłach na prezenty i o tym, co możesz zrobić, aby ta niezapomniana rocznica była obchodzona.

Możesz również bardziej docenić ten czas trwania małżeństwa, jeśli dowiesz się, jak rzadkie jest to w dzisiejszych czasach. I zanim się zorientujesz, dziewięć lat później, możesz pomyśleć o 30. rocznicy ślubu.

Co to jest 21. rocznica ślubu zwana plus pomysłami na prezent?

Jak nazywa się 21. rocznica ślubu: symbole, prezenty i pomysły na świętowanie

21. rocznica ślubu to rocznica mosiądzu. To wyjątkowy rodzaj rocznicy ślubu, ponieważ oznacza, że ​​jesteście razem od ponad dwóch dekad!

Większość par uważa, że ​​osiągnięcie choćby dziesięciu lat małżeństwa to wielka sprawa, więc ty i twój partner zasługujecie na poklepanie po plecach. Gratulacje, bo ten czas trwania małżeństwa należy nazwać rocznicą mosiądzu.

Symbolizm mosiądzu omówimy bardziej szczegółowo poniżej, aby jeszcze bardziej docenić jego związek z 21. rocznicą ślubu. Ale najpierw dowiedz się, dlaczego 21 lat jest wyjątkowy, jeśli chodzi o pary małżeńskie.

Czy 21 to wyjątkowa rocznica ślubu?

Czy wiesz, że te rocznice ślubu obchodzone po ośmiu latach są wyjątkowe? W USA średnia długość małżeństwa wynosi tylko osiem lat!

Osiągnięcie więcej niż dwa razy dłuższego czasu jest rzeczywiście kamieniem milowym, który warto świętować. Pokazuje, że ty i twój współmałżonek pokonaliście wyzwania i przeszkody życia małżeńskiego i przeszliście śpiewająco.

Utrzymanie romansu i zaangażowania, nawet przez dekadę, wymaga oddania i lojalności, oprócz miłości. Jeśli więc znasz parę, która wkrótce zbliża się do 21. rocznicy ślubu, zobacz symbol z nią związany, ponieważ może on inspirować różne prezenty rocznicowe.

Jaki jest symbol 21. rocznicy ślubu?

Symbolem 21. rocznicy ślubu jest mosiądz, dlatego też, jeśli jest to inspiracja prezentu dla partnera, prezent rocznicowy doskonale oddaje Twój związek. Ale dlaczego mosiądz symbolizuje 21 lat małżeństwa?

Mosiądz jest zasadniczo stopem miedzi i cynku, ale z symbolicznego punktu widzenia kojarzy się z nim słowo „oczyszczanie” lub „oczyszczanie”. Możesz więc połączyć to z 21. rocznicą ślubu, kiedy oczyścisz całą negatywną energię w swoim związku i przygotujesz się na kolejne lata.

Można to również traktować jako sposób na błogosławieństwo małżeństwa i umożliwienie rozwoju i przejrzystości w związku. Czy wiesz jednak, że mosiądz jest współczesnym symbolem 21 lat małżeństwa?

Podobnie jak inne nieparzyste rocznice ślubu, żadne kultowe elementy ani symbole nie były poświęcone 21 latom małżeństwa. Ale ponieważ obecnie pary są wyjątkowo sentymentalne, jest to wyjątkowe osiągnięcie, biorąc pod uwagę długość małżeństwa w dzisiejszych czasach; mosiądz został wybrany, aby symbolizować 21. rocznicę ślubu.

Jaki jest kamień szlachetny na 21. rocznicę ślubu?

Chociaż mosiądz jest tradycyjnym symbolem 21. rocznicy ślubu, kamień szlachetny jest również związany z długością małżeństwa. Jest to szafir wodny lub dichroit, który jest wspaniałym ciemnoniebieskim kamieniem szlachetnym.

Pasuje również do 21. rocznicy ślubu, ponieważ symbolizuje intuicję. Ponadto uważa się, że zapewnia jasną wizję, która zawsze może być pomocna w utrzymaniu iskry i zaangażowania par pozostających w związku małżeńskim przez długi czas.

Jaki jest kolor 21. rocznicy ślubu?

W przypadku prezentów i jako motyw imprezy z okazji 21. rocznicy ślubu kolorem, który je symbolizuje, jest pomarańczowy. Ten żywy, ciepły kolor w pewnym stopniu dodaje żywej energii, która podtrzymuje emocje związane z długotrwałym małżeństwem.

Jaki jest kwiat na 21. rocznicę ślubu?

Chcesz podarować partnerce bukiet na 21. rocznicę ślubu? Kwiatem skorelowanym z tą uroczystością jest irys, piękny kwiat, który symbolizuje wiarę, podziw, a nawet odwagę, które są cechami, które podtrzymują związek na dłuższą metę.

Czym jest prezent rocznicowy na 21 lat?

Idealny prezent na 21. rocznicę ślubu może być wykonany z mosiądzu, szafiru wodnego, czegoś pomarańczowego lub irysów. Nie należy jednak ograniczać się do tradycyjnych prezentów rocznicowych, ponieważ każda para, która zawarła związek małżeński na dłuższy okres, zawsze może korzystać z przemyślanych, ale praktycznych przedmiotów, takich jak sprzęt AGD i dekoracje do domu.

Możesz także zdobyć dodatkowe sentymentalne i ulepszyć swoje obrączki. Dlaczego więc nie sprawdzić, co wygrawerować na obrączkach, aby były bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne?

Jak sprawić, by moja 21. rocznica była wyjątkowa?

  • Rozważ użycie symboli 21. rocznicy ślubu jako inspiracji dla prezentów lub motywu przyjęcia weselnego
  • Zaskocz swojego partnera 21 prezentami lub zajęciami rozłożonymi na cały tydzień
  • Odtwórz swój ślub lub dodaj znajome elementy, takie jak menu weselne lub tort, na przyjęciu rocznicowym
  • Odnów swoje śluby
  • Zrób coś lub udaj się w miejsce, którego zwykle nie wybierasz
  • Ustaw datę lub wakacje tylko we dwoje

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, jak nazywa się 21. rocznica ślubu, jest to rocznica ślubu mosiądzu.

Ten stop jest idealnym symbolem 21 lat małżeństwa, ponieważ reprezentuje oczyszczenie. Szlachetny szafir wodny kojarzy się również z 21. rocznicą ślubu, stanowiąc przemyślany prezent, ponieważ symbolizuje jasność widzenia.