Co sprawia, że ​​Puffy jest najlepszym materacem: 5 najważniejszych powodów

Ci, którzy zastanawiają się, co sprawia, że ​​Puffy jest najlepszym materacem, mogą wymyślić pięć powodów. W tym artykule omówimy cechy materaca, dzięki którym warto kupić Puffy. U nas również znajdziesz najlepszy dla siebie, ponieważ marka oferuje trzy modele do wyboru.

Chcesz poznać historię firmy Puffy? Jeśli tak jest, spodoba ci się również nasz artykuł o tym, kiedy Puffy został uruchomiony. Powód, który zainspirował firmę do stworzenia materaca, z pewnością wywoła uśmiech.

Co sprawia

Dlaczego Puffy to najlepszy materac?

Właściwe podparcie i odciążenie

Puffy to najlepszy materac, ponieważ zapewnia idealny środek między podparciem a odciążeniem. Jeśli znasz twardość materaca Puffy, nie jest on ani zbyt miękki, ani zbyt sztywny dla śpiącego. Nadal będziesz mieć amortyzację, która złagodzi napięcie w ciężkich obszarach ciała, ale jest wystarczająco twarda, aby nie zatonąć i nie stracić dobrej pozycji do spania.

Jeśli sprawdzisz anatomię materaca Puffy, jego rdzeń z pianki wspierającej jest nawet wykonany z materiału o dużej gęstości. Dzięki temu nie straci swojej struktury i zapewni, że zachowasz dobrze podparty kręgosłup przez długi czas. Ale aby zapewnić trochę komfortu i wrażenie chmurki, trzecia warstwa materaca Puffy będzie kołysać twoje ciało w zależności od pozycji, w której śpisz.

Regulacja temperatury

Kiedy czytasz o oświadczeniu dyrektora generalnego Puffy, jednym z ich priorytetów przy projektowaniu materaca Puffy jest zapewnienie śpiącemu chłodnego łóżka. To był udany cel, ponieważ regulacja temperatury jest prawdopodobnie jedną z najlepszych cech materaca Puffy. Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować zatrzymywanie ciepła, nawet ich łóżko z pianki z pamięcią kształtu.

Jeśli sprawdzisz materac Puffy, użyje on dwucalowej pianki Cooling Cloud i dwucalowej pianki Climate Comfort dla drugiej i trzeciej warstwy. Dzięki temu na powierzchni uzyskasz żelową piankę, a nawet materiał zmniejszający nacisk pomoże w regulacji temperatury. Ale jeśli chcesz uzyskać najlepsze wrażenia podczas snu, wypróbuj Puffy Royal, ponieważ ma 1,5-calową warstwę chłodzącą i technologię Cloud Air na czwartej warstwie, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza.

Izolacja ruchu

Jeśli dzielisz łóżko, materac Puffy będzie fantastycznym wyborem, ponieważ został zaprojektowany tak, aby zminimalizować przenoszenie ruchu. W rezultacie, ty lub twój partner nie będziecie przeszkadzać za każdym razem, gdy druga strona zmieni pozycję lub wstanie i wstanie z łóżka. A ponieważ materac Puffy pasuje do wszystkich rodzajów śpiących, nie musisz się martwić o kompatybilność łóżka zarówno dla Ciebie, jak i Twojego partnera.

A jeśli wolisz materac hybrydowy? Puffy Lux jest najpopularniejszym materacem marki i jest hybrydą. Dzięki dopasowującej się do konturu podstawie cewki skutecznie izoluje również ruch, dlatego warto zastanowić się, czy dzielisz łóżko.

Trwałość

Materac Puffy jest objęty dożywotnią gwarancją, która pokazuje, jak firma ufa trwałości swojego produktu. Możesz więc oczekiwać, że oczekiwana żywotność materaca Puffy jest godna pochwały w porównaniu do innych łóżek piankowych i hybrydowych dostępnych na rynku. Ale jak to jest możliwe?

Puffy używa tylko najlepszych materiałów do budowy swoich materacy. Niektóre godne uwagi obejmują żelową piankę poliuretanową Visco zwaną pianką Cooling Cloud oraz piankę Climate Comfort Foam, piankę poliuretanową wytwarzaną w procesie spieniania o zmiennym ciśnieniu. Materiały posiadają nawet certyfikat CertiPUR-US i certyfikat OEKO-TEX Standard 100, aby zapewnić jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój.

Wszechstronność

Uniwersalność to kolejny powód, dla którego Puffy jest najlepszym materacem. Jest kompatybilny ze wszystkimi powierzchniami, niezależnie od tego, czy używasz sprężyn skrzynkowych, podstawy platformy, regulowanej ramy, podstawy, czy nawet samej podłogi. Nawet Puffy Lux i Puffy Royal to łóżka hybrydowe, które nie wymagają sprężyn skrzynkowych.

Materac Puffy jest również wszechstronny, ponieważ pasuje do wszystkich pozycji do spania. Na przykład możesz uzyskać ulgę w ucisku podczas snu na boku, podparcie pleców podczas snu na plecach i odpowiednią jędrność, aby kręgosłup był neutralny podczas snu żołądka. I na koniec zdziwisz się, że nauka prania materaca Puffy jest szybka i nie wymaga specjalnych produktów i praktyki, aby utrzymać go w czystości.

Puffy Materac: który jest najlepszy dla Ciebie

Puffy materac (pianka z pamięcią)

 • Flagowy materac Puffy
 • 10 cali grubości
 • Idealny dla podkładów, które potrzebują średnio twardej powierzchni
 • Idealny dla osób, które potrzebują ulgi w konturowaniu dzięki piance z pamięcią kształtu bez zatrzymywania ciepła

Puffy Lux (hybryda)

 • Najbardziej popularny materac Puffy
 • 12 cali grubości
 • Idealny do podkładów bocznych ze względu na średnio pluszowy wygląd
 • Konstrukcja jest idealna dla osób, które potrzebują większego wsparcia pleców i szyi

Puffy Royal (hybryda)

 • Materac premium Puffy
 • 14 cali grubości
 • Idealny dla osób, które śpią gorąco
 • Idealny dla śpiących z bólem ciała ze względu na ukierunkowane wsparcie

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, to, co sprawia, że ​​Puffy jest najlepszym materacem, to odpowiednie podparcie i odciążenie, regulacja temperatury, izolacja ruchu, trwałość i wszechstronność. Możesz nawet wybrać jeden z trzech modeli materacy, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twoich potrzeb.

Oczywiście musisz również zrozumieć, jak dbać o materac Puffy, aby zapewnić jego najlepsze działanie. Więc proszę o szybkie przeczytanie kilku przydatnych sztuczek konserwacyjnych.