Co robić na 35. rocznicę ślubu: prezenty i nie tylko

Możesz rozważyć trzy rzeczy, jeśli nie wiesz, co zrobić na 35. rocznicę ślubu. Poniżej omówimy również nowoczesny symbol koralowej rocznicy i przedstawimy pomysły na prezenty dla par obchodzących 35-lecie małżeństwa.

A jeśli znasz też kogoś, kto jest ze współmałżonkiem od 50 lat, przeczytaj, jak uczcić 50. rocznicę ślubu z rodziną. Zawsze warto wiedzieć, co robić na różnego rodzaju rocznice ślubu.

Co robić na 35. rocznicę ślubu: prezenty i nie tylko

3 zabawne pomysły, jeśli nie wiesz, co robić na 35. rocznicę ślubu

Obiad

Nie potrzebujesz ekstrawaganckich uroczystości ze współmałżonkiem lub rodziną, aby cieszyć się i upamiętnić 35-lecie małżeństwa. Zamiast tego zwykła kolacja w domu lub ulubionej restauracji jest całkowicie akceptowalna, szczególnie dla osób z ograniczonymi lub sprzecznymi harmonogramami.

Niektóre pary decydują się na kameralną kolację samemu, ale niektóre wolą towarzystwo przyjaciół i rodziny. Jeśli to Twoi rodzice obchodzą 35. rocznicę ślubu, możesz nawet zrobić im krótką prezentację zdjęć i sprawić, by wszyscy przypomnieli sobie niezapomniane chwile.

Innym fajnym sposobem na urozmaicenie kolacji jest posiadanie tortu weselnego, który miałeś na swoim weselu. Spróbuj znaleźć piekarnię, która odtworzy smak i przeżyj na nowo chwilę, którą miałeś w dniu ślubu.

Impreza

Jeśli chcesz żywszego i dłuższego sposobu na uczczenie rocznicy ślubu, zorganizuj koralową imprezę w swoją koralową rocznicę ślubu. Możesz użyć tego symbolu jako motywu przewodniego na przyjęciu.

Inną opcją jest udekorowanie przyjęcia zdjęciami przedstawiającymi Ciebie i współmałżonka. Jeśli twoi rodzice świętują, rozważ podanie również ich menu na ślub.

Gry mogą być włączone, jeśli wśród gości jest wiele par małżeńskich. Zawsze fajnie jest rywalizować o to, kto lepiej zna swojego współmałżonka.

Wakacje

Czasami rocznicę ślubu najlepiej celebruje się, spędzając czas ze swoją drugą połówką. Dlaczego więc nie zarezerwować wycieczki do ulubionego miejsca lub nawet rozważyć powrót do miejsca na miesiąc miodowy?

Alternatywnie nie musisz wyjeżdżać poza stan lub kraj. Wakacjami może być nawet spa czy wycieczka do lokalnego parku. Beztroskie przerwy ze współmałżonkiem są zawsze zdrowe.

Rozważ wykonanie czynności, której oboje chcecie spróbować, ale odkładaliście ją z powodu innych zobowiązań. Dzień 35. rocznicy może być przerwą, której szukasz od monotonnego życia.

Czym jest symbol 35. rocznicy ślubu?

Symbolem 35. rocznicy ślubu jest koral. Koral jest odpowiednim symbolem 35 lat małżeństwa ze względu na swoją siłę, długowieczność i płodność.

Pamiętaj, że koralowce są domem dla życia oceanicznego, a także żyją nawet 5000 lat. Tak więc, podobnie jak inne symbole rocznic ślubu, ważny element, który trwa długo, może być postrzegany jako szczęście, ponieważ twierdzisz, że jesteś razem dłużej.

Kamień jubileuszowy 35. rocznicy ślubu

Szmaragd to kamień jubilerski z okazji 35. rocznicy ślubu. Tak więc, oprócz koralowych kolorów, szmaragdowa zieleń może być również widoczna podczas obchodów 35. rocznicy ślubu.

Szmaragd jest odpowiedni na 35 lat małżeństwa, ponieważ jest kamieniem szlachetnym bogini miłości Wenus. Uważa się nawet, że jest źródłem życia wiecznego.

Kwiat z okazji 35. rocznicy ślubu

Kwiat związany z 35. rocznicą ślubu może być dowolny. Jednak symbole w kolorach różowym, pomarańczowym i zielonym z koralowców i szmaragdowych klejnotów mogą być twoją inspiracją kwiatową.

Wybierz kwiaty w tych kolorach na 35. rocznicę ślubu. Mogą to być różowe lub pomarańczowe róże, goździki, lilie, orchidee, a nawet rośliny zielone, takie jak sukulenty i małe drzewka.

Jaki jest prezent na 35. rocznicę ślubu?

Nie musisz dawać parze koralowca na 35. rocznicę ślubu, nawet jeśli jest to symbol, ponieważ powinniśmy zachować świadomość ekologiczną. Możesz jednak dostarczyć im przedmiot inspirowany kolorami koralowymi.

Szmaragdowa biżuteria lub przedmioty w szmaragdowej zieleni nadają się również jako prezenty na koralową rocznicę ślubu. Niezależnie od tego nie myśl, że musisz trzymać się rzeczy związanych z symbolami jako prezentów.

Para z pewnością doceni również kolację lub spa dla dwojga. Możesz nawet podarować im przedmioty do domu lub inne pomysły na prezent ślubny dla par, które już mieszkają razem.

Czy 35. rocznica ślubu to wielka sprawa?

Każda rocznica ślubu może być uważana za wielką sprawę. W końcu oznaczają, że jesteś żonaty ze współmałżonkiem od lat.

Nie ma znaczenia, czy to twoja piąta, 35 czy 50 rocznica ślubu, ponieważ wszystkie są warte świętowania. A jeśli kiedyś będziesz potrzebować pomysłów, oto, co powinieneś zrobić z okazji 40. rocznicy ślubu swojego rodzica.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, co robić w 35. rocznicę ślubu, możesz zjeść kolację, imprezę lub wakacje.

Chodzi o to, aby spędzić czas z bliskimi i współmałżonkiem lub odbyć intymną uroczystość tylko z wami dwojgiem. Mamy nadzieję, że było to pomocne; daj nam znać poniżej, jak obchodziłeś swoje!