Co robić na 14 rocznicę ślubu: 2 sposoby

Wypróbuj dwa fantastyczne pomysły na to, co zrobić na czternastą rocznicę ślubu, aby zaskoczyć swojego partnera lub parę przyjaciół, którzy są małżeństwem od 14 lat. Imprezy niespodzianki są zawsze świetne na obchody rocznic ślubu, ponieważ Twoi najbliżsi przyjaciele i rodzina również mogą dołączyć i wspominać z Tobą kamienie milowe Twojego małżeństwa.

A jeśli myślisz również o podarowaniu biżuterii współmałżonkowi, dlaczego nie dowiedzieć się, w którą rocznicę warto ulepszyć obrączkę? Być może nadszedł czas, aby ulepszyć swoje pierścionki lub dodać do nich tradycyjny symbol czternastej rocznicy ślubu.

Co robić na 14 rocznicę ślubu: 2 sposoby

Co robić na czternastą rocznicę ślubu: symbol, prezenty i jak świętować

  • święto na 14 tematów

Zanim użyjesz tradycyjnego symbolu rocznicy jako motywu przyjęcia na 14. rocznicę ślubu, dlaczego nie stać się bardziej kreatywnym i użyć 14 jako inspiracji? Jeśli masz na to budżet, możesz nawet rozważyć 14-dniowe wakacje z przyjaciółmi i rodziną z okazji 14 rocznicy ślubu,

Ale jeśli nie, możesz zastosować 14 do innych elementów uroczystości. Na przykład możesz dać między sobą 14 przemyślanych niespodzianek i prezentów, gry składające się z 14 pytań na temat współmałżonka lub zebrać 14 najlepszych osób w swoim życiu, aby bawić się z tobą w rocznicę ślubu.

Możesz także zaplanować polowanie na padlinożerców na 14 przedmiotów i sprawić, że będzie to rywalizacja wśród par w rodzinie i przyjaciołach. Lub, jeśli wolisz posiłek na siedząco, przygotuj podróż w głąb pamięci złożoną z 14 ulubionych chwil ze sobą.

  • Święto o tematyce kości słoniowej

14 rocznica ślubu jest symbolizowana przez kość słoniową, ale to nie znaczy, że musisz podarować przedmioty z kości słoniowej lub użyć dekorów z kości słoniowej podczas obchodów 14-lecia. Wszyscy chcemy promować ochronę dzikiej przyrody, więc połącz ten temat, używając zamiast tego koloru kości słoniowej jako motywu imprezy.

Jako osoba świętująca 14. rocznicę ślubu z motywem kości słoniowej, jest to również doskonała okazja do wspierania ochrony przyrody. Możesz wybrać organizację charytatywną i przekazać im darowiznę lub, jeśli to możliwe, również zgłosić się na ochotnika do dowolnego schroniska dla zwierząt.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć słonie, Ty i Twój partner możecie również cieszyć się 14. rocznicą ślubu z wycieczką na safari. Bycie razem przez ponad dekadę jest idealne do robienia wyjątkowych podróży poza tym, do czego jesteś przyzwyczajony.

Co to jest 14 rocznica ślubu?

14 rocznica ślubu to rocznica ślubu z kości słoniowej. Świętowanie 14 lat małżeństwa jest rzeczywiście kamieniem milowym, ponieważ jesteście razem od ponad dekady.

Czy wiesz, że średnia długość małżeństwa w USA wynosi tylko od 7 do 8 lat? Ale biorąc to pod uwagę, nie musisz podążać za statystykami.

Zawsze możesz zachować świeżość swojego małżeństwa i pomóc mu się rozwijać, świętując kamienie milowe, takie jak rocznice ślubu. Porozmawiajmy teraz o tym, dlaczego kość słoniowa jest symbolem czternastej rocznicy ślubu i czy istnieje dla niej nowoczesny lub alternatywny symbol.

Jaki jest tradycyjny symbol czternastej rocznicy ślubu?

Kość słoniowa jest symbolem czternastej rocznicy ślubu i pasuje, ponieważ jest mocna, droga i piękna. Bycie w związku małżeńskim przez 14 lat dowodzi, że wasze wzajemne zaangażowanie jest silne, a także jest nieco wyjątkowe, biorąc pod uwagę, że nie wszystkie małżeństwa trwają dłużej niż osiem lat.

Jednak ponieważ pozyskiwanie kości słoniowej jest nieetyczne, alternatywnym i nowoczesnym symbolem 14 rocznicy ślubu jest złota biżuteria. Dlatego dopuszczalne jest użycie złota jako motywu czternastej rocznicy ślubu, a nawet prezentów.

Mówiąc o złocie, możesz być również ciekawy, jak uczcić swoją 50. rocznicę ślubu z rodziną. Jest to również symbol tego długiego małżeństwa.

Jaki jest tradycyjny kwiat na 14. rocznicę ślubu?

Kwiatem związanym z 14 rocznicą ślubu jest dalia, co oznacza, że ​​możesz podarować współmałżonkowi bukiet dalii jako prezent rocznicowy. Możesz też wyjaśnić jego symbolikę, jaką jest miłość, zaangażowanie, a nawet bogactwo, idealne na kolejne lata małżeństwa.

Jaki jest tradycyjny kolor 14 rocznicy ślubu?

Dekorując przyjęcie z okazji 14 rocznicy ślubu, możesz wziąć pod uwagę kość słoniową jako kolor. Kość słoniowa lub złamana biel pozostają wierne symbolowi tej rocznicy ślubu, a nawet można je łatwo sparować z innymi kolorami do dekoracji.

Jaki jest tradycyjny kamień na 14. rocznicę ślubu?

Podczas gdy kość słoniowa symbolizuje 14 rocznicę ślubu, opal jest kamieniem reprezentującym ten czas trwania małżeństwa. Pasuje, bo opal oznacza nadzieję, zaufanie i wierność.

Czym jest tradycyjny prezent na 14 rocznicę ślubu?

Byłoby nieetyczne pozyskiwanie kości słoniowej jako prezentu na czternastą rocznicę ślubu. Możesz jednak podążać za motywem słonia ze swoim prezentem, czy to w postaci wzorów tkanin, czy w kolorze złamanej bieli w przedmiocie, który podarujesz.

Złota biżuteria jest również często obdarowywana na 14 rocznicę ślubu, ponieważ jest to nowoczesny symbol. Jednak zawsze możesz podarować wszystko, co podarujesz parze z długim stażem.

Wniosek

czy było to pomocne? Aby podsumować, co zrobić na 14 rocznicę ślubu, rozważ użycie 14 lub kości słoniowej jako inspiracji.

Twoja drużyna może korzystać z 14 żywiołów lub możesz wykonywać czynności związane z dziką przyrodą. Uroczystości zasiadane są również mile widziane tak samo jak przyjęcia, niezależnie od tego, które z nich najlepiej świętuje twoje małżeństwo.