Co powinna ubrać matka panny młodej na wesele na plaży?

Jeśli nie masz pewności, co powinna ubrać matka panny młodej na ślub na plaży, przy podejmowaniu decyzji o wyborze stroju możesz wziąć pod uwagę dwa czynniki. Strój mamy panny młodej nie będzie taki sam, jak inne kobiety, ale powinna zachować etykietę jako gość weselny.

Co więcej, ślub na plaży oznacza, że ​​niektóre ubrania będą bardziej odpowiednie i wygodne niż inne. Porozmawiamy również o tym, co mama pana młodego może ubrać na ślub na plaży.

Co powinna ubrać matka panny młodej na wesele na plaży?

Skoro o tym mowa, możesz być zainteresowany tym, co dać synowi w dniu ślubu. A nawet jeśli jesteś mamą panny młodej, zawsze możesz dać coś zięciowi na powitanie go w rodzinie.

Najlepsze pomysły na ślub na plaży dla matki panny młodej

Noś odpowiednie kolory na wesela na plaży

Możesz zapoznać się z zaproszeniem na ślub, aby uzyskać informacje na temat ubioru i godziny ślubu na plaży. Twoja córka może również wyjaśnić Ci wszelkie potencjalne pytania dotyczące odpowiedniego stroju.

Tradycyjnie to matka panny młodej wybiera suknię lub strój, ale obecnie córka zachęca mamę do wybrania określonego stylu na wesele. Na przykład, jeśli kolorystyka ślubu na plaży jest pastelowa, może zasugerować wybór fioletu, jeśli jej druhny już noszą róż.

Bardziej odpowiednie będzie również noszenie jednolitych kolorów, ponieważ większość gości weselnych na weselu na plaży będzie nosić kwiaty i wzory, zwłaszcza jeśli jest to półformalne. Dodatkowo, nosząc jednolity kolor, możesz wyróżnić się na tle innych gości, nie tylko ze względu na stanik, który nosisz.

Wybierz coś wygodnego na wesela na plaży

Jako matka panny młodej, ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest to, że poczujesz się niekomfortowo na weselu na plaży z powodu tego, co masz na sobie. Twoja córka może przyjść do ciebie, aby uspokoić nerwy, a nie jest to dobry wygląd, jeśli będziesz marudny na weselu córki, ponieważ nie masz na sobie czegoś odpowiedniego do miejsca.

Weźmy na przykład porę ślubu, kiedy wesela na plaży odbywające się rano lub po południu mogą być gorące. Pamiętaj, aby nosić przewiewny strój, bez względu na to, czy jest to lekka sukienka, czy bawełniana bluzka.

Potrzebujesz również ochrony przed wiatrem i chłodem, więc weź ze sobą okrycie lub szal. Co więcej, ponieważ jest to ślub na plaży, nie musisz nosić sukienki, jeśli czujesz się niewygodnie w jednej.

Mama panny młodej może wyglądać uroczo w kombinezonie, który uzupełnia motyw ślubny. I na koniec załóż obuwie, które nie zapadnie się w piasek lub przeczytaj, jak założyć płaskie buty na wesele.

Czego nie powinnaś ubrać się na wesele na plaży jako mama panny młodej?

Zrozumiałe jest, że dynamika rodziny jest inna i coraz więcej osób jest mniej tradycyjnych, zwłaszcza jeśli chodzi o to, w co się ubierzesz. Dlatego przeczytaj te popularne stroje nie-nie jako matka panny młodej podczas wesela na plaży, ale miej otwarty umysł:

  • Coś bardziej ekstrawaganckiego niż to, co ma na sobie panna młoda
  • Ubierz się w tym samym stylu lub kolorze co druhna lub druhny
  • Strój bardzo odkrywczy lub swobodny; niektóre mogą być odpowiednie jako strój plażowy, ale nie na ceremonie ślubne
  • Kolory, które są potencjalnie obraźliwe lub źle interpretowane w niektórych kulturach i tradycjach (np. czarny, czerwony)
  • Białe sukienki i stroje
  • Bardzo ciemne kolory, które mogą być niewygodne, gdy jest gorąco
  • Wzory przyciągające wzrok
  • Biżuteria oversize
  • Wysokie i spiczaste obcasy, które mogą zapadać się w piasek

Co powinna ubrać matka pana młodego na wesele na plaży?

Matka pana młodego powinna nosić coś szanowanego i odpowiedniego na ślub syna, podobnie jak matka panny młodej. Pomyśl o sukienkach maxi z długimi rękawami, swetrze lub kurtce na sukience, szykownej bluzce i spodniach, półformalnym kombinezonie, a nawet bluzce lub sukience z krótkim rękawem, o ile jest to formalne i odpowiednie do ubioru i motywu ślubu na plaży.

Jeśli uważasz, że twoja sukienka jest zbyt odsłaniająca w okolicy klatki piersiowej, oto co założyć na sukienkę bez rękawów na wesele.

Czy matka panny młodej i matka pana młodego mogą pasować?

Mamy panny młodej i pana młodego mogą koordynować to, co ubiorą na wesele, ale nie ma reguły, że tak powinno być zawsze. Zapobiegałoby to jednak ewentualnym błędnym interpretacjom, gdyby matki pary nosiły stroje na tym samym poziomie formalności lub elegancji.

Rozważ rozmowę ze swoim partnerem, a niektórzy mają nawet rodziców, którzy przychodzą z nimi do krawca. Następnie rodzice pary młodej mogą wybrać, w co chcą się ubrać.

Czy matka panny młodej może ubrać się na biało?

Podstawową etykietą jest nie noszenie bieli na wesele, ponieważ jest to tradycyjnie zarezerwowane dla panny młodej. Niemniej jednak na niektórych nowoczesnych weselach panny młode noszą inne kolory, więc dlaczego nie zapytać o to swojej córki lub samej panny młodej?

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, co matka panny młodej powinna ubrać na ślub na plaży, co powinno być zgodne z kolorystyką i motywem ślubu, ale nadal pasować do miejsca na plaży.

Twoja córka może również polecić Ci konkretne sukienki i stroje do noszenia na jej ślubie. Ale ogólnie pamiętaj o skromności, jak każdy inny gość na weselu.