Co powiedzieć swojemu panu młodemu w dniu ślubu

Jeśli nie wiesz, co powiedzieć panu młodemu w dniu ślubu, możesz mu powiedzieć na dwa tematy, aby złagodzić nerwowość w dniu ślubu i sprawić, że oboje będziecie podekscytowani. Twój dzień ślubu może być przytłaczający, a nawet stresujący, więc wiedza, co powiedzieć swojemu panu młodemu, zawsze zostanie doceniona.

Możesz też przeczytać o tym, jakie jest pierwsze spojrzenie na wesele. To jeden z momentów przed ceremonią, kiedy możesz wręczyć list ślubny swojemu przyszłemu mężowi, a nawet porozmawiać z nim o poniższych rzeczach:

Co powiedzieć swojemu panu młodemu w dniu ślubu

2 najlepsze rzeczy do powiedzenia swojemu panu młodemu w dniu ślubu

Wspomnij o miłości do pana młodego

Jedną z najłatwiejszych rzeczy do powiedzenia swojemu panu młodemu lub napisania w jego liście ślubnym są najlepsze momenty twojego związku. Opowiadanie o swoich ulubionych wspomnieniach i skąd wiesz, że to właśnie on poślubisz, z pewnością poruszy serce twojego pana młodego.

Na przykład możesz spojrzeć wstecz na chwile, kiedy zdałeś sobie sprawę, że naprawdę go kochasz i chciałbyś spędzić z nim resztę życia. Może to być trudne doświadczenie, a nawet pozornie przyziemne wydarzenie, w którym rozśmieszył cię lub poczuł się bezpieczny.

Może to być szybkie podsumowanie od początku Twojej historii miłosnej do momentu ślubu. Oczywiście możesz również stale przypominać mu o swoich ulubionych cechach, czy to jego wyglądzie, dziwactwach czy charakterze.

Powiedz panu młodemu o swoim podekscytowaniu weselem

Niezależnie od tego, czy jest to małżeństwo, czy sam dzień ślubu, twój list ślubny może mówić o twoim podekscytowaniu, że twój partner wkrótce zostanie twoim mężem. Możesz poprosić kogoś, aby przyniósł mu list, który zawiera opis, w jaki sposób nie możesz się doczekać dnia ślubu, aby utrzymać podekscytowanie między wami obojgiem.

Może to być również przypadkowa rzecz, którą możesz mu szeptać podczas sesji zdjęciowej z pierwszym spojrzeniem. Kluczem jest bycie szczerym w tym, jak się poczujesz.

Powiedz mu, jaki jest przystojny w tym garniturze i że czujesz się wdzięczny, że możesz go poślubić. Możesz nawet dołączyć dowcipy, ponieważ humor zawsze pomaga łagodzić nerwy.

Jak napisać list miłosny do pana młodego w dniu ślubu?

Niektóre pary decydują się nie rozmawiać przed ceremonią ślubną z powodu poczucia napięcia. Zamiast tego wyślą sobie listy, które będą mogli przeczytać przygotowując się do ślubu.

Więc dla narzeczonych, które nie wiedzą, co powiedzieć w liście ślubnym dla swoich panów młodych, rozważ ten szablon lub przeczytaj przykłady sformułowań poniżej:

 • Ustaw czas na napisanie listu miłosnego do pana młodego
 • Rozważ papeterię, którą Twoim zdaniem pokocha
 • Znajdź spokojne miejsce i skonstruuj list, gdy nie czujesz się zestresowany
 • Nie martw się o treść listu, ale zacznij od ogólnego szablonu
 • Najpierw porozmawiaj o podekscytowaniu, jakie wywołało, że jest twoim mężem w ciągu zaledwie kilku godzin
 • Dołącz prawdziwe pochwały i komplementy dla swojego pana młodego
 • Porozmawiaj z nim o swoich ulubionych wspomnieniach i chwilach
 • Wspomnij o rzeczach, na które nie możesz się doczekać podczas swojego życia małżeńskiego
 • Dołącz dowcipy, ale upewnij się, że zostaną przeczytane w znaczeniu, które chcesz przekazać
 • Bądź tandetny, ale spraw, by litera była krótka i słodka
 • Zakończ list słowem „Twoja przyszła żona” lub zostaw znak pocałunku, jeśli chcesz
 • Dołącz ulubione zdjęcie
 • Przeczytaj list ślubny dla pana młodego, aby upewnić się, że jest łatwy do zrozumienia
 • Rozważ zapieczętowanie go w kopercie i spryskanie perfumami co do joty
 • Przykłady listu do oczyszczenie w dniu ślubu

  • Drogi [imię pana młodego],

  Czuję się jak wczoraj, kiedy [moment pierwszego spotkania]. Nigdy nie zapomnę tego czasu, kiedy poczułam trzepotanie serca po zobaczeniu Twojego uśmiechu. Nie mogę się doczekać, kiedy obudzę się obok ciebie każdego ranka i nie mogę się doczekać naszego wspólnego życia małżeńskiego. Obiecuję, że będę Cię wspierać i będę Cię wybierać każdego dnia, nawet w chwilach, gdy życie staje się trudne.

  Twoja żona za kilka godzin, [imię panny młodej]

  • Hej [imiona dla siebie nawzajem]!

  Wow, spójrz na nas! Kto by pomyślał, że po latach przyjaźni i dokuczania naszym przyjaciołom, skończymy razem tak, jak wszyscy przewidzieli? Niezależnie od tego, wiedz, że czuję się tak szczęśliwa, że ​​mogę zadzwonić do Ciebie, a później do mojego męża. Nie cofam tego teraz. Ale z całą powagą moje serce przepełnia radość na nadchodzące dni i lata. Nie mogę obiecać, że będę idealna, ale inspirujesz mnie do dążenia do bycia lepszą wersją siebie. Nie mogę się doczekać, kiedy dorosnę jako osoba z tobą. Kocham cię, [imię pana młodego]

  Wniosek

  I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, co powiedzieć panu młodemu w dniu ślubu, który może przypominać twoją historię miłosną lub rozmawiać o twoim podekscytowaniu małżeństwem.

  Możesz także napisać list ślubny, aby w bardziej zaskakujący i wzruszający sposób porozmawiać z panem młodym. A dla rodziców pana młodego przeczytaj nasze rekomendacje, co podarować swojemu synowi w dniu ślubu.