Co oznacza HE podkładka? Pomocne wyjaśnienie!

Co oznacza podkładka HE? Jest to wysoce wydajna pralka, która pierze ubrania przy znacznie obniżonym poziomie wody i; energia. Większość z nich używa ruchu przewracania się, a nie poruszania się.

Większość z nich jest również ładowana od przodu z drzwiami otwieranymi do przodu, takimi jak tradycyjna suszarka. Jego bębny również obracają się zgodnie z poziomą osią, która obraca się podczas cyklu prania.

Co oznacza HE podkładka? Pomocne wyjaśnienie!

Pralki HE zużywają tylko 40% mniej wody w cyklu prania HE, aby ubrania nie siadały ani nie moczyły się w wannie z wodą. Jeśli chodzi o poziom wody w bębnie, pozostaje ona pod płaszczyzną drzwi. Na początku cyklu zmywania wprowadzana jest woda o niskim poziomie. Dodaj więcej do pralki, aby ubrania wchłonęły wodę. Ubrania są nasycone, podczas gdy pralka wykrywa określony poziom wody w bębnie.

Instalacja

Zamontuj podkładkę HE w podobny sposób, niezależnie od tego, czy jest to podkładka HE ładowana od góry, czy też ładowana od przodu. Przygotuj instalację wodociągową i zainstaluj, aby wykonać połączenia dopływu i odpływu wody. W ten sposób powoduje to wypoziomowanie urządzenia, a następnie podłączenie go do zasilania. Pomocna może być wiedza, jak zainstalować pralkę i suszarkę z możliwością układania w stos.

Woda, której używa

Konwencjonalna pralka zużywa tylko czterdzieści do czterdziestu siedmiu galonów wody na każdy cykl. Pralka HE zużywa jedenaście do trzydziestu dwóch galonów wody na każdy proces. Jest to już oszczędność energii, która szacuje się na pięćdziesiąt do sześćdziesięciu procent każdego obciążenia. Oszczędności energii, jakie przynosi, są wynikiem zmniejszonego zapotrzebowania na ciepłą wodę.

Bębny poziome w pralce HE są szybsze niż jakakolwiek inna maszyna. W cyklu wirowania z ubrań odciąga się więcej wody. Ponadto ubrania mają mniej wilgoci w porównaniu z końcowym cyklem prania. W ten sposób wymaga mniej energii i czasu do wyschnięcia.

Co więcej, pralka HE wykorzystuje od 2 do 4 czystych płukań na każdy cykl, zmniejszając poziom pozostałości detergentu na odzieży. Pomaga poprawić skuteczność czyszczenia, ponieważ ubrania nie leżą w brudnej wodzie. Ponadto jej ruch opadania pozwala ubraniom uzyskać swobodne krążenie. Teraz skutkuje to skutecznym procesem czyszczenia z niewielkim zużyciem odzieży.

Ten ruch jest łagodniejszy ze względu na niewielkie ciągnięcie tkaniny i mniejsze naprężenie. Zwiększenie cyrkulacji i wyrzucanie przedmiotów w bębnie wymaga detergentu HE. Detergent HE zawiera mniej mydlin, które wymagają mniej wody do ich spłukania.

Naprawa i Konserwacja

Rzecz w tym, że podkładka HE wymaga większej pielęgnacji w porównaniu z podkładką podstawową. Zużycie wody jest po prostu niskie, z niektórymi podkładkami, które prawidłowo spłukują pozostałości prania i mydła. To wtedy pozostawia wilgoć, która gromadzi się w pralce, powodując pleśń. Pozostaw szufladę dozownika pralki HE i drzwi otwarte, aby wewnętrzny bęben i uszczelka drzwi dokładnie wyschły. Częściej uruchamiaj cykl czyszczenia maszynowego pralki HE, aby ograniczyć rozwój bakterii. Konieczne jest również dalsze czyszczenie lub konserwacja podkładek HE. Dobrym pomysłem może być również wiedza, jak usunąć coś, co utknęło w pralce.

Koszt

Pralki HE rzeczywiście kosztują więcej, ale zakres pojemności i rozmiarów pralek również się zwiększa. Dzięki temu konsumentowi łatwiej jest znaleźć odpowiedni rozmiar suszarki i pralki.

Żywotność

Podkładka HE jest również taka sama jak podkładka tradycyjna, o żywotności od dziesięciu do piętnastu lat. Trwa dłużej, o ile zainstalujesz go na płaskiej powierzchni. Uważaj, aby go nie przeładować i użyj odpowiedniego detergentu. Proponuję przeczytać o tym, jaka jest oczekiwana długość życia pralki.

Najczęściej zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej

Czy podkładka HE jest ważniejsza niż zwykła podkładka?

Tak, ponieważ bez mieszadła w bębnie może pomieścić do czterdziestu procent ubrań. Procedura prania jest znacznie łagodniejsza dla ubrań. Ale oznacza to, że czterdzieści pięć procent usunie również więcej zabrudzeń z ubrań.

W tym przypadku pralka HE wymaga więcej detergentu do dokładnego i czystego procesu dla bardzo dużych i dużych wsadów HE.

Warto również wziąć pod uwagę jakość detergentu. Podkładka HE do tej pory zapewnia doskonałe wyniki, o ile używasz jej prawidłowo. Używaj tylko nisko pieniącego i specjalnie opracowanego detergentu HE, aby zaoszczędzić wodę i czas.

Dlaczego detergent HE jest niezbędny?

Podkładka HE to większa, wydajniejsza i bardziej innowacyjna podkładka. Wtedy też znacząco wzrasta rola detergentu. Oczekuj najlepszych wyników od pralek HE używających detergentu HE. Pomoże to zaoszczędzić wodę, energię i czas, zapobiegając uruchamianiu przez pralkę HE dodatkowych cykli płukania.

A co jeśli użyjesz silnie pieniącego detergentu?

Pralka HE zużywa tylko mniej wody, przy czym należy również użyć detergentu HE. Działa w warunkach niskowodnych. Urządzenie wykrywa nadmiar mydlin po zakończeniu pierwszego cyklu płukania. W ten sposób dodaje więcej cykli płukania. Inne detergenty również wytwarzają więcej mydlin, niż należy używać detergentów o niskiej zawartości piany. W ten sposób dokończenie prania zajmuje tylko dwadzieścia pięć minut.

To okładka!

Teraz dowiesz się, co oznacza podkładka HE, a jest tak wiele znaczących wyborów, które można znaleźć w ich znaczących rozmiarach i cenach. Pralka HE jest typowa ze względu na swoją wydajność, zgodnie z obietnicą, że czyści jeszcze większe ładunki przy użyciu mniejszej ilości energii i wody. Wystarczy poświęcić więcej czasu na konserwację, która eliminuje powstawanie pleśni i pleśni. Bądź gotów zapłacić więcej za detergent HE, który się nie mydli.