Co mogę umieścić między kuchenką a lodówką? 5 najlepszych wskazówek do zapamiętania!

Może z jakiegoś powodu zechcesz pomyśleć o tym, co mogę umieścić między kuchenką a lodówką. Pomiędzy kuchenką a lodówką dodaj szafki i ruchome stojaki do przechowywania. To proste podejście do maksymalizacji przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu spójnego wyglądu.

W związku z tym poszukaj regału do przechowywania, który uzupełni ogólny motyw kuchni. Uwzględniono jego projekt, kolor i ogólne wymiary. Zastanów się, jak wykorzystasz przestrzeń między płytą kuchenną a lodówką.

Co mogę umieścić między kuchenką a lodówką? 5 najlepszych wskazówek do zapamiętania!

Nie spodziewasz się, że luka pozostanie lub będzie wyglądać dziwnie. W oczach innych odpowiedź powinna wydawać się rozsądna. Biorąc to pod uwagę, będziesz musiał przejrzeć ten artykuł, aby zobaczyć, co możesz umieścić między kuchenką a lodówką, aby zobaczyć, co najlepiej pasuje do obszaru gotowania. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Wskazówki dotyczące tego, co można umieścić między kuchenką a lodówką

Co więc mogę umieścić między kuchenką a lodówką? Jeśli chodzi o wypełnienie przestrzeni między kuchenką a lodówką, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

#1. Skoordynuj z motywem kuchni

Motyw kuchni będzie doskonałym miejscem na rozpoczęcie. Wypełniając lukę, uwzględniasz tę odpowiedź w całym projekcie. Oznacza to, że umieszczenie różowej półki do przechowywania w czarnej kuchni to zły wybór! Niezależnie od wybranej opcji, spodoba Ci się komponowanie z całością wystroju kuchni.

Weź to pod uwagę, gdy zastanawiasz się: „Co mogę umieścić między kuchenką a lodówką?” Nigdy nie będzie się wydawać nie w kontakcie, jeśli opcja, którą wybierzesz, jako ruchomy regał do przechowywania, będzie pasowała do wystroju kuchni. Jeśli chodzi o ogólną atrakcyjność i atrakcyjność Twojej kuchni, to świetnie.

#2. Regał magazynowy

Bardzo ważne jest rozważenie regału do przechowywania, gdy szukasz czegoś, co zakryje szczelinę między kuchenką a lodówką. Większa przestrzeń do przechowywania przypraw lub różnych alternatyw sprawia, że ​​pomocne są regały magazynowe. Możesz je mieć w dowolnym miejscu, zamiast umieszczać je w szafce! Mimo że jest ukryta, jest to podstawowa strategia, która działa dobrze.

Gdy chodzi o taką lukę, przesuwne regały magazynowe są znane jako doskonała alternatywa, ponieważ maksymalizują przestrzeń w kompaktowych jadalniach. Powinieneś priorytetowo potraktować ten wybór. Ze względu na pozorną wartość zapewnia ich codziennej oprawie, jest to cecha widoku kuchni wielu właścicieli domów. Mniejsze miejsca czerpią korzyści z przestrzeni magazynowej, która szybko wnosi wartość do konfiguracji. Być może zainteresuje Cię również, jak blisko piekarnika może znajdować się lodówka.

#3. Skoncentruj się na użyteczności

Zastanawiając się „Co mogę włożyć między kuchenkę a lodówkę?” rozważ użyteczność, ponieważ jest to kluczowe z biegiem czasu. Rozważ otrzymanie środka, który nie pokrywa odpowiednio przestrzeni lub wydaje się dziwny. W tym momencie pogardzisz odpowiedzią, a także będzie bezużyteczna. W rezultacie użyteczność zawsze będzie na Twojej liście priorytetów. Aby upewnić się, że środek zaradczy trwa i przynosi korzyści właścicielowi domu, należy go stosować codziennie.

Co to znaczy wybrać coś, co będzie przydatne? Celem byłoby, aby środek zaradczy zapewniał wartość oprócz swojej wizualnej atrakcyjności. Może to być tak proste, jak umieszczenie przypraw w przesuwnym regale magazynowym lub wykorzystanie dodatkowego pomieszczenia na ladzie, aby umieścić produkty, do których łatwo się dostać. Jeśli jesteś gotowy na ich poszukiwanie, możliwości są nieograniczone! Oto wszystko, co chcesz wiedzieć o bezpiecznym i skutecznym ustawianiu kuchenki obok lodówki:

#4. Ograniczenie przestrzeni

Trójkąt pracy, zdefiniowany przez Laurysen Kitchens, to sposób, w jaki kuchnia powinna być zaprojektowana w idealnym świecie. Oznacza to, że lodówka, zlew i kuchenka są rozmieszczone w niemal regularny sposób w całym pomieszczeniu, a każdy przedmiot pasuje do jednego z punktów trójkąta. Takie rozwiązanie może jednak nie być możliwe w przypadku osób mieszkających w małym domu lub mieszkaniu. Większym wyzwaniem jest zamontowanie zlewu, lodówki i piekarnika w małej kuchni. Aby uprościć gotowanie i czyszczenie, zapewnić jakość żywności i obniżyć koszty energii, ważne jest zachowanie pewnych odstępów między tymi trzema czynnikami. Ponieważ lodówka jest chłodna, a kuchenka jest ciepła, umieszczenie ich blisko siebie może spowodować ich nieefektywne działanie.

#5. Należy wziąć pod uwagę ciepło i przepływ powietrza

Aby działać efektywnie, większość wolnostojących lodówek wymaga trochę otaczającego pomieszczenia. Na wszystkich rogach jest minimum 5 milimetrów, a maksymalnie 10 cm. Zapewnia optymalną wentylację i gwarantuje pełne wykorzystanie potencjału lodówki. Niezwykle ważne jest utrzymanie jednolitej temperatury w całej lodówce poprzez odpowiednie jej wietrzenie. Poza tym, że boki są wolne, w pobliżu lodówki nie powinno znajdować się nic, co wytwarza nadmierne ciepło. Lodówka i kuchenka powinny, w idealnym świecie, być oddzielone co najmniej od 5 do 10 cali. Kiedy nie jest to wykonalne, jedynym wyjściem jest izolacja.

To okładka!

Co mogę umieścić między kuchenką a lodówką? Będziesz sfrustrowany małą szczeliną między płytą kuchenną a lodówką. Może wydawać się dziwny, ale można go znaleźć w prawie każdym domu. Dlatego powinieneś użyć przesuwnego regału magazynowego. Jest wydajny, przyjemny do westchnienia! Możesz również przeczytać o tym, jak transportować lodówkę i co to jest płyta kuchenna.