Co dać mężowi na 20. rocznicę ślubu

Jeśli nie masz pewności, co podarować mężowi na 20. rocznicę ślubu, oto kilka pomysłów opartych na tradycyjnym symbolu tego kamienia milowego małżeństwa. Podzielimy się również kilkoma pomysłami na randki, które możesz zrobić, aby uczcić 20-lecie małżeństwa, oprócz znalezienia dla niego prezentu.

Następnie po roku można odnieść się do 21. rocznicy ślubu. Znajdziesz w nim również kilka pomysłów na prezenty upamiętniające ponad dwie dekady małżeństwa ze współmałżonkiem.

Co dać mężowi na 20. rocznicę ślubu

Jaki prezent dać mężowi na 20. rocznicę ślubu?

Rozważ poniższe prezenty, które możesz dać swojemu mężowi w 20. rocznicę ślubu. Opierają się na tradycyjnych i nowoczesnych symbolach tego kamienia milowego małżeństwa, ale pamiętaj, że nie powinieneś ograniczać się tylko do tych elementów.

Przemyślany i sentymentalny prezent oparty na upodobaniach i zainteresowaniach twojego męża będzie słodszy, zwłaszcza na ważnym etapie małżeństwa. Dlatego możesz mieć chwilę, aby usiąść i przypomnieć sobie, czy jest jakiś przedmiot, o którym wspominał twój współmałżonek, chcąc kupić od jakiegoś czasu.

Tradycyjne pomysły na prezenty na rocznicę ślubu dla niego

 • Wyświetlacz chiński
 • Zestaw porcelanowy
 • Spersonalizowany kubek porcelanowy
 • Wiaderko do chińskiego szampana

Nowoczesne pomysły na prezenty na rocznicę ślubu dla niego

 • Pióro platynowe
 • Miska platynowa
 • Naszyjnik platynowy
 • Spersonalizowany platynowy pierścień
 • Album platynowy
 • Mini platynowa rzeźba
 • Platynowy korek do butelki

Jaki jest symbol 20 lat małżeństwa?

Tradycyjny symbol 20. rocznicy ślubu

Tradycyjnym symbolem XX ceremonii zaślubin są Chiny, dlatego jest to również tradycyjny prezent dla upamiętnienia 20-lecia małżeństwa. Dlatego możesz dostarczyć swojemu mężowi i żonie zestawy porcelany lub eksponaty, które symbolizują delikatne, ale piękne małżeństwo, które dzieliłeś przez dwie dekady.

Chiny, zwane również porcelaną, mają wiele znaczeń symbolicznych. Ale ogólnie życzy powodzenia i długowieczności, które są zawsze mile widziane w każdym małżeństwie na nadchodzące lata.

Nowoczesny symbol 20. rocznicy ślubu

Czy wiesz jednak, że 20. rocznica ślubu ma również nowoczesny symbol? Jeśli uważasz, że porcelana nie byłaby odpowiednim prezentem dla Twojej drugiej połówki, rozważ przedmiot wykonany z platyny.

Platyna jest odpowiednia na rocznice ślubu ze względu na swoją siłę, czystość i rzadkość, które są cechami, których każdy chciałby w miłosnym związku. Platynowe przedmioty są nawet znane z tego, że trwają długo, więc jesteś praktyczny z prezentem rocznicowym.

Czy podarowałeś swojemu partnerowi platynową obrączkę w prezencie? Oto jak czyścić obrączki ślubne w domu, ponieważ przewodnik zajmuje się czyszczeniem biżuterii platynowej.

Gdzie wybrać się na 20. rocznicę ślubu?

Ponieważ tradycyjnymi symbolami 20 lat małżeństwa są porcelana i platyna, może być trudno zaplanować, gdzie uczcić 20. rocznicę ślubu z nimi jako inspiracją. Zamiast tego udaj się na romantyczny wypad z mężem na coś bardziej intymnego.

Dwie dekady małżeństwa wystarczą, aby dobrze poznać swojego partnera i zajęcia, które będą mu sprawiać przyjemność. Być może ty i twój współmałżonek od dłuższego czasu chcecie spróbować jakiegoś hobby, miejsca, a nawet restauracji.

Twoja 20. rocznica ślubu to idealny czas na zrobienie czegoś, czego chciałeś spróbować! Ale oczywiście, jeśli jesteś ograniczony czasem i budżetem, zawsze możesz zjeść prostą kolację i powspominać piękne chwile ze sobą.

Jak świętować 20. rocznicę ślubu

Zdobądź uaktualnienie obrączki

20. rocznica ślubu jest idealna na ulepszenie Twoich obrączek ślubnych. Możesz nawet rozważyć platynowe zespoły, ponieważ platyna jest nowoczesnym symbolem tej rocznicy.

Jeśli nie, możesz również zdobyć pierścionki rocznicowe. Obecnie istnieje trend, aby kupować inne pierścionki, które noszą jako symbol kamienia milowego małżeństwa.

Odnów swoje przysięgi

Podczas gdy odnowienia ślubów są bardziej powszechne podczas słynnych rocznic, takich jak 25 lub 50, Twoja 20. rocznica ślubu może być również czasem, aby je zrobić. Zawsze miło jest potwierdzić swoje wzajemne zaangażowanie i być może po pięciu latach możesz zrobić coś wspanialszego.

Odnowienia przysięgi są również symboliczne, ponieważ ty i twój partner dorastaliście przez lata. Możesz modyfikować swoje przysięgi zgodnie z osobistymi zmianami, przez które przeszedłeś, ale wykorzystaj swoje oryginalne przysięgi jako inspirację do zauważenia swoich wzrostów.

Odtwórz ceremonię

Możesz również odtworzyć swój ślub w 20. rocznicę ślubu. Być może możesz mieć przyjaciół i rodzinę w swoim oryginalnym miejscu ślubu.

Możesz także zorganizować uroczystość inspirowaną podróżami w czasie. Na przykład, dlaczego nie podać jedzenia, które miałeś na przyjęciu weselnym?

Zorganizuj przyjęcie z okazji rocznicy ślubu

Szmaragdowa zieleń i biel to kolory 20. rocznicy ślubu. To sprawia, że ​​są one Twoim potencjalnym motywem przewodnim, jeśli organizujesz przyjęcie z okazji 20. rocznicy ślubu.

Możesz również ozdobić tytanem lub porcelaną, aby wydarzenie było bardziej tradycyjne. Następnie zaproś najbliższych przyjaciół i rodzinę i zorganizuj gry lub prezentacje.

Czy 20 lat małżeństwa jest wyjątkowe?

20. rocznica ślubu jest wyjątkowa, ponieważ w żadnym wypadku pary nie trwają nawet dłużej niż osiem lat. Dlatego nie pozwól, aby ten dzień minął bez świętowania go z mężem lub żoną.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, co podarować mężowi na 20. rocznicę ślubu, które mogą być prezentami inspirowanymi porcelaną lub tytanem.

Nie musisz jednak używać symboli jako inspiracji na prezent. Zamiast tego możesz dać mężowi coś bardziej przemyślanego, na przykład przedmiot, o którym wiesz, że chce mieć.