Co dać druhnie w dniu ślubu: Najlepsze 4

Panny młode, które nie są pewne, co podarować druhnie w dniu ślubu, mogą rozważyć cztery wyjątkowe pomysły na prezent. Możesz podarować druhenom pamiątkowe przedmioty, przydatne przedmioty i sentymentalne przedmioty, aby upamiętnić swój wielki dzień, a także podziękować im za to, że byli przy tobie podczas potencjalnie stresującego planowania ślubu.

Możesz również przeczytać, jak zrobić przysługi ślubne, ponieważ niektóre z nich można dostosować do przyjęcia weselnego. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to obowiązkowe, ale prezenty dla druhen są zawsze fantastyczne, aby pokazać im swoją wdzięczność.

Co dać druhnie w dniu ślubu: Najlepsze 4

Co podarować druhnie w dniu ślubu: najlepsze pomysły na prezent dla druhny

Daj spersonalizowane prezenty ślubne

Prezenty druhen mogą być przedmiotami upamiętniającymi dzień ślubu. Na przykład możesz dać im spersonalizowane szlafroki, piżamy, a nawet mini torebki z ich imieniem i małym wzorem z połączonymi imionami Ciebie i Twojego partnera.

Mogą wykorzystać te przedmioty podczas przygotowań z tobą w poranek ślubu, a także służą jako pamiątka dnia ślubu. Co więcej, prezenty będą bardziej osobiste, ponieważ starałeś się mieć każdy kawałek z imieniem druhny.

Możesz nawet wybrać styl lub kolor, który Twoim zdaniem najlepiej reprezentuje druhnę, która go otrzyma. I oczywiście prezenty można wykorzystać na sesje zdjęciowe z przyjęciem weselnym.

Coś relaksującego dla druhen

Każda panna młoda powinna w poranek ślubu poświęcić czas na relaks, a nie tylko przygotować się. Dlaczego więc nie dać druhnom rozpieszczającego kosza upominkowego, z którego mogą skorzystać?

Możesz z łatwością zrobić koszyk z maseczkami do twarzy, żelami, balsamami, perfumami i innymi produktami do pielęgnacji skóry przed zrobieniem makijażu i włosów. Ale jeśli rano nie ma wystarczająco dużo czasu, zawsze możesz podarować im bony upominkowe spa.

Twoje druhny z pewnością docenią czas na rozpieszczanie. Możesz nawet spędzić z nimi dzień w spa po ślubie.

Torby na upominki dla druhny

Panny młode, które uwielbiają kosmetyki do makijażu i kosmetyki, nie tylko rozpieszczają kosze upominkowe lub zestaw do samodzielnego spa, mogą wykorzystać swoją wiedzę na temat różnych produktów i zbudować pudełeczka na swoje przyjęcia weselne. Możesz nawet dodać kilka produktów do makijażu, które druhny będą mogły wykorzystać w dniu ślubu.

Powinnaś z łatwością znaleźć w sklepach różne zestawy błyszczyków do ust, aby dać druhenom coś, co spodoba im się po ślubie. Niektóre marki makijażu pozwalają nawet zbudować własną paletę do makijażu, jeśli chcesz czegoś wspanialszego.

Jednak panny młode, które mają ograniczony budżet, mogą również wybrać trasę DIY. Możesz kupić palety magnetyczne, w których samodzielnie nałożysz róż, rozświetlacz i cienie do powiek.

Prezenty z biżuterią dla druhny

Biżuteria zawsze będzie uroczym prezentem dla druhny, a każdy element można łatwo dostosować. Możesz wygrawerować akcesoria lub użyć koralików z inicjałami każdej druhny.

Twoje druhny mogą nawet nosić je na procesji, dzięki czemu będą wyglądać bardziej dopasowane. A skoro akcesoria można umieścić w pudełku, dlaczego nie dołączyć karty i napisać osobistą notatkę dla każdej druhny?

Jeśli czujesz się wyjątkowo hojnie, zestawy biżuterii to obecnie trend, w którym podarujesz naszyjnik i parę kolczyków. Ale jeśli Twój budżet Cię ogranicza, delikatne pierścionki lub bransoletki z pewnością docenią Twoje przyjęcie weselne.

Co masz dać swoim druhnom?

Sukienki dla druhen

Jeśli panna młoda może sobie na to pozwolić, może zakryć strój swojego przyjęcia weselnego. Druhny mogą kupować suknie w tym samym butiku ślubnym co panna młoda, co może nawet zaoszczędzić na kosztach, w zależności od oferty projektanta na przyjęcia ślubne.

Włosy i makijaż dla druhny

Oczekuje się, że panna młoda zapłaci za włosy i makijaż druhen w dniu ślubu. Ale oczywiście nie musisz się schylać i łamać, jeśli nie możesz pokryć tych wydatków, o ile poinformujesz o swoich ograniczeniach finansowych swojemu weselu.

Prezenty dla druhen

Jeśli chodzi o wyjątkowy prezent dla druhny, panny młode często dają druhnie coś do noszenia lub używania w poranek ślubu, na przykład szlafroki i kosze spa. Może to być również coś spersonalizowanego, jak przedmiot z monogramem lub pamiątka z dnia ślubu.

Przeczytaj, w co się ubrać przygotowując się do ślubu, aby uzyskać więcej pomysłów na ubrania, które podarujesz swoim wyjątkowym dziewczynom.

Czy panny młode dają prezenty druhnom?

Panny młode nie są zobowiązane do wręczania prezentów weselnych. Jednak wesele zasługuje na prezenty, ponieważ były pomocne na weselu.

Na niektórych weselach para może pominąć przysługi ślubne, ale nadal przeznaczyć budżet na prezenty dla nowożeńców.

Ile wydajesz na prezenty dla druhen?

Możesz wydać od 50 do ponad 100 dolarów na prezent dla druhny. Ale oczywiście porozmawiaj z panem młodym o budżecie, zwłaszcza, że ​​wyda on również na prezenty dla drużbów.

Czy pan młody daje prezenty druhnom?

Pan młody może wręczać prezenty dla druhny, ale panna młoda jest bardziej tradycją, gdy panna młoda wydaje na swoje druhny, a pan młody na swoich drużbów.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, co podarować druhnie w dniu ślubu, czyli spersonalizowane przedmioty, kosze do rozpieszczania, makijaż lub biżuterię.

Ostatecznie najlepiej znasz swoje dziewczyny, więc podaruj im coś sentymentalnego i wyjątkowego. Następnie mądrze rozdysponuj swój budżet, aby mieć pewność, że nadal starczy Ci na inne wydatki.