American Eagle Mason Loveseat: Jak zainstalować nogi

Brakująca lub ciągle spadająca noga sofy może spowodować nierówność lub drżenie sofy. Nie wszystkie nogi sofy są takie same i nie wszystkie nogi sofy są mocowane w ten sam sposób. W tym artykule omówimy American Eagle Mason Loveseat, jak zainstalować nogi.

Według Table Legs, niektóre nogi kanapy są wyposażone w śruby wieszakowe, które wkręca się w nakrętki teowe włożone w sofę. Tworzy bardzo solidne połączenie, które jest preferowane przez wielu profesjonalistów. Inni używają wkrętów do drewna, aby połączyć górne płyty z sofą.

American Eagle Mason Loveseat: Jak zainstalować nogi

Istnieją również przykręcane nogi kanapy, które przykręcane są bezpośrednio do ramy sofy. Możesz ponownie przymocować nogę do kanapy w taki sposób, w jaki była początkowo przymocowana. Różne rodzaje leżanek będą wymagały innego sprzętu i metod mocowania nóg.

Jaka jest różnica między fotelikiem a sofą?

Cudowne uczucie na koniec ciężkiego dnia, kiedy po prostu usiądziesz, zrelaksujesz się na swoim ulubionym krześle. Więc gdzie wolisz siedzieć? Czy jesteś kanapowcem czy snobem na kanapie?

Jeśli chodzi o dekorowanie domu, masz wiele możliwości. Najpierw musisz wybrać budżet, potem styl, a na końcu meble, które będą pasować do Twojej okolicy. Właściciele domów często stają przed decyzją, czy wybrać standardową sofę, czy fotelik.

Obie opcje zapewniają wygodne miejsce do wypoczynku. Chociaż te dwa mebelki wyróżnia kilka istotnych różnic. Nie wszystkie nogi sofy/sofy są takie same i nie wszystkie nogi sofy/sofy są mocowane w ten sam sposób.

Na przykład jedyną mechaniczną różnicą między sofą a fotelikiem jest rozmiar. Sofa dwuosobowa i dwuosobowa kanapa to opcje siedzenia dla dwóch osób, chociaż mają inny rozmiar. Najłatwiejszą metodą wyboru spośród nich jest zmierzenie przestrzeni i wybranie odpowiedniego dla siebie rozmiaru.

American Eagle Mason Loveseat Jak zainstalować nogi

Mocowanie bezpośrednie i mocowanie do płyty to dwie najczęstsze formy mocowania nóg kanapy. Nogi można przykręcić bezpośrednio do dna leżanki za pomocą bezpośredniego połączenia. W ten sposób eliminując potrzebę dodatkowego sprzętu lub płyt.

Podczas korzystania z mocowania płytowego, nogi należy najpierw przymocować do płyty metalowej lub drewnianej. Następnie do dna sofy należy przymocować kombinację nogi i płyty. Przejdźmy teraz do American Eagle Mason Loveseat Jak zamontować nogi.

Zbadaj swój fotelik

Dowiedz się, jaki masz rodzaj mocowania nóg do fotelika. Sprawdź spód ramy fotelika American Eagle Mason, obracając go. Zdecyduj, w jaki sposób zostaną przymocowane nogi twojego fotelika.

Zainstaluj nóżkę do siedzenia

Jeśli drewniana rama ma górną płytę lub nakrętkę T, przykręć nogę fotelika American Eagle Mason do dolnej części fotelika. Jeśli brakuje Twojej nakrętki T lub górnej płyty, wymień ją.

Zabierz ze sobą nogę sofy, aby upewnić się, że śruba wieszaka pasuje do nakrętki teowej. Jeśli nie masz górnej płyty, kup taką, która pasuje do dolnej części ramy twojego fotelika. Podobnie jak wieszak na nodze fotelika.

Nakrętka jest na stałe umieszczona w środku górnej płyty. Zapewnia miejsce do połączenia nogi za pomocą śruby wieszakowej. Kontynuujmy z załącznikiem.

Połącz nakrętkę teową z ramą za pomocą nakrętki teowej

Z metalowymi kolcami w kierunku ramy, umieść nakrętkę T na ramie fotelika. Upewnij się, że nowa nakrętka w kształcie litery T wpasowała się w otwór w pozostawionej ramie fotelika. Wbij nakrętkę teową w ramę za pomocą młotka.

Jeśli Twój fotelik nie jest wyposażony w górną płytę, użyj wkrętów do drewna, aby połączyć nowy z ramą. Następnie należy przymocować śrubę wieszaka. Wkręć śrubę wieszaka z nogi kanapy w nową nakrętkę młoteczkową lub płytę górną.

Wymiana śruby wieszaka

Jeśli śruba wieszaka nie pozostanie przymocowana do nogi fotelika lub jej brakuje, wymień ją. Wiąże się to z dodaniem górnej płyty lub nakrętki teowej, która pasuje do nowej śruby wieszaka. Następnie przykręć go do nogi fotelika za pomocą nieco większej śruby mocującej.

Połącz śrubę wieszaka ze zwykłą nakrętką sześciokątną.

Z boku śruby wieszakowej, która wkręca się w śrubę młoteczkową lub górną płytę, nakręć standardową nakrętkę z łbem sześciokątnym. Przymocuj nakrętkę do śruby i dokręć ją. Gdy dokręcasz śrubę do nogi fotelika, nakrętka zakrywa gwint śruby.

Do nakrętki teowej lub płyty górnej przymocuj nową śrubę wieszaka. Nakrętkę z łbem sześciokątnym na śrubie wieszakowej należy usunąć. Nową śrubę wieszaka na nóżkę dwuosobowego fotelika należy wkręcić w nową nakrętkę teową lub płytę górną.

Zabezpiecz nogi kanapy.

Do zabezpieczenia nogi służą wkręty do drewna. Upewnij się, że nogi siedziska American Eagle Mason i śruby ramy są wyrównane. Otwory na śruby w nodze sofy powinny pasować do otworów na śruby w ramie sofy.

Śruby w ramie powinny być dokręcone.

W nogę należy wkręcić oryginalne wkręty do drewna. Aby utrzymać nogę na miejscu, dokręć śruby w ramie fotelika za pomocą śrubokręta. W razie potrzeby wymień oryginalne śruby.

Jeśli oryginalne wkręty do drewna nie mocują już nóg, ponieważ oryginalne otwory ramy zostały usunięte, wymień je. Wkręcając wkręty do sofy, użyj nieco dłuższych i grubszych wkrętów do drewna. Dzieje się tak, aby gwinty śrub mogły zacisnąć się na nienaruszonych krawędziach oryginalnego otworu w ramie.

Wniosek

Montaż nóg do sofy może być mylący. Nie wszyscy mają instrukcje na wszystko. Powyżej znajdują się instrukcje montażu nóg na American Eagle Mason Loveseat.