7 prostych kroków, jak nosić zasłony

W przeciwieństwie do innych zasłon, zasłony Swag są atrakcyjne i chwytliwe, szczególnie w salonie. Dlaczego więc ludzie uczą się nosić zasłony? Po prostu dlatego, że chcą więcej!

Chcą urozmaicić wystrój wnętrza i dodać urody salonowi i sypialni, aby były wyjątkowe. Jak nosić zasłony to coś, co każdy, kto jest bardzo gotowy, może wejść i wyjść z powodzeniem.

7 prostych kroków

Czego potrzebujesz, aby nosić zasłony?

Potrzebujesz materiałów, na przykład materiałów draperiowych, igieł, nici, maszyny do szycia, drabiny, nożyczek i szpilek. Poświęć trochę czasu i wykonaj poniższe czynności, a nauczysz się rzucać zasłonami.

Kroki dotyczące kształtowania zasłon

Krok nr 1: udostępnij zasłony, które mają być sfatygowane

Ten krok jest pierwszym krokiem do zrobienia. Pamiętaj, uczymy się, jak nosić zasłony. Dlatego musisz przygotować zasłony, które musisz nosić. W zależności od rodzaju materiału, z którego wykonane są zasłony, zaleca się uzyskanie lekkiego materiału, aby uzyskać piękny efekt.

Będzie różnica w używaniu grubego materiału jako zasłon i używaniu lekkiego materiału jako ozdoby niż w przypadku lekkich zasłon i używania grubego materiału jako ozdobników. Używasz tego pierwszego, ponieważ łup robisz łup z lekkim materiałem.

Krok 2: weź wymiary okien i materiałów

Bez tego kroku nie ma sposobu, aby uzyskać odpowiednie parametry, nawet wiedzieć, gdzie można naprawić swoje łupy. Dlatego zmierz długość okien, w których umieścisz zasłony.

Zmierz długość zasłon. Ponadto weź pomiary długości i szerokości łupu i zachowaj te zapisy w stanie nienaruszonym, ponieważ wkrótce zostaną zastosowane.

Krok 3: Umieść zasłony na płaskiej desce

Nie zapominaj, że jeszcze nic nie zrobiliśmy na zasłonach. Połóż zasłony na płaskiej, gładkiej powierzchni i weź szpilki przy sobie. Zdobądź również materiały, których użyjesz do noszenia zasłon u boku.

Krok 4: Załóż zasłony i upewnij się, że znajdują się w odpowiedniej odległości

Gdy materiały swags będą gotowe, pofałduj zasłony i upewnij się, że użyjesz tej samej odległości do wszystkiego, co zrobiłeś. Ten proces ma sprawić, że Twoja praca będzie wyglądać nienagannie i atrakcyjnie.

Krok #5: Napraw łupki między zakładkami

Na tym etapie przyjmiemy kształt łupu. Ponieważ plisy są gotowe, zdobądź ten łup, napraw je między plisami. Odległość między dwoma plisami nie powinna przekraczać 3 cm.

Przymocowujesz łupy do zasłony za pomocą szpilek. Zanim skończysz ten krok, przejdź do następnego etapu.

Krok #6: Przygotuj maszynę do szycia i materiały do ​​zszywania

Uciekaj się do maszyny do szycia, a jeśli nie masz, nie panikuj! Weź nić, przełóż ją na igłę i trzymaj w gotowości. Bądź bardzo ostrożny na tym etapie, ponieważ naprawienie wszelkich błędów popełnionych w tym miejscu zajmie kilka godzin.

Krok 7: Zakończ, sprawdzając, czy występują usterki i czyszcząc nierówne krawędzie zasłon i ozdobników

Ten krok jest ostatnim krokiem. Twoje zasłony mają ozdoby, a potem szukasz błędów w pomiarach, plisach na zasłonach, szorstkich krawędziach i szwach.

Po zakończeniu tego kroku spróbuj powiesić sfałdowane zasłony, abyś mógł docenić swoją dobrą pracę.

Jaki jest cel dodawania łupów do zasłon?

Jak powiedziałem wcześniej, firany swaged wyglądają bardziej atrakcyjnie niż zwykłe zasłony, które nie mają nic do tego. W dzisiejszych czasach ludzie wybierają nie tylko to, na co ich stać, ale także to, co będzie niezwykłe. Kupowanie zasłon fałdowanych nie jest tak tanie jak zwykłe zasłony.

Ze względu na sposób, w jaki robisz ozdobne zasłony, wyglądają bardziej egzotycznie. Dlatego wiesz, że możesz to zrobić. Przygotuj materiały, wykonaj powyższe kroki, a dojdziesz do punktu, w którym nie będziesz mógł żałować, dlaczego spróbowałeś czegoś nowego.

Gdzie można uszyć zasłony?

Często ludzie zadają mi to pytanie, aby mieć pewność, od czego chcą zacząć. Dobrze, że prosiłeś. Cóż, nie ma tak idealnego miejsca, firmy czy branży, w której można rzucać zasłonami.

Oczywiście powinny mieć duże i szerokie pomieszczenie dla naprawdę zaangażowanych w produkcję, gdzie dostępne są wszystkie materiały i przestrzeń.

Potrzebujesz tylko przestrzeni, materiału i postępuj zgodnie z instrukcjami, jak swagować zasłony powyżej, aby uzyskać dobrą zasłonę swag dla siebie.

Wniosek 

Jak widzieliście, jak rzucać zasłonami to jedna rzecz, którą powinieneś spróbować. Kiedy już masz zasłony, możesz odwiedzić sklepy z używanymi rzeczami i zaopatrzyć się w lekki materiał, który możesz dodać do swoich zasłon, aby wyglądały zupełnie inaczej, co najważniejsze, egzotycznie.

Koszt zakupu nowych zasłon sfałdowanych jest drogi, więc raczej oszczędzisz trochę dolarów i czasu i załatwisz sprawę, a dzięki powyższym krokom wiem, że otrzymasz idealną zasłonę usztywnioną.