4 łatwe i proste kroki, jak zrobić zasłony do łóżka piętrowego

Nikt nie jest zachwycony akademikami, a to irytujące łóżka piętrowe. Ale za pomocą zasłon, haczyków i drążków możesz zmienić tę irytującą przestrzeń w bardzo przytulny kącik, w którym można odpocząć po długim dniu.

Poczekaj, jak pokażę ci, jak zrobić zasłony na łóżko piętrowe. Te kroki zmienią twój pokój w zamek, tak jak ja.

4 łatwe i proste kroki

Łóżka piętrowe mogą być bardzo irytujące, od zmiany materaca po wypadnięcie z niego dzieci. Późno dowiedziałem się, że nie są tak naprawdę tym, za kogo je uważałem.

Ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje prosty sposób na uczynienie tych tymczasowych łóżek bardzo osobistymi i przytulnymi. Możesz to zrobić nie tylko dla dzieci, ale także dla nastolatków i dorosłych.

Mając odpowiednią wiedzę na temat tworzenia zasłon do łóżek piętrowych, możesz zmienić to irytujące miejsce w raj dla swoich dzieci lub dla siebie.

Teraz zasłony do łóżek piętrowych mają dużą wartość, od prywatności po zapewnianie wrażeń z biwakowania. Możesz poprawić prywatność, dodając zasłony do swojej koi.

Nie martw się o to, jak to zrobić; Pokażę Ci, jak wykonać zasłony na łóżko piętrowe od początku do końca. To nie jest nauka o rakietach, przewijaj dalej, a dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby upiększyć swoje koje.

Kroki tworzenia zasłon na łóżko piętrowe

Istnieje kilka sposobów na powieszenie zasłon łóżka piętrowego. Możesz zawiesić jedną długą zasłonę na górnej pryczy i pozwolić jej spłynąć przez dolną pryczę.

Chociaż ta metoda oszczędzi Ci stresu, nie polecam jej. Nieuchronnie osoba zajmująca dolną pryczę zawsze będzie przeszkadzać drugiej osobie.

Uwaga; ideą dodania tych zasłon jest ułatwienie poruszania się i czynności obu pasażerom bez przeszkadzania drugiej osobie.

Teraz, gdy już to zrozumiesz, zrozumiesz, że posiadanie oddzielnych zestawów krótkich zasłon jest lepsze. Tutaj obaj pasażerowie mogą również wybrać kolor i rodzaj zasłon, których potrzebują.

Dzięki tym krokom powinieneś dokładnie wiedzieć, jak wykonać zasłony na łóżko piętrowe bez błędów. Te kroki obejmują:

Krok nr 1; Pierwszy krok, jak wykonać pomiary zasłon łóżka piętrowego. Ten krok jest kluczowy. Nie zakładaj, że znasz wymiary. Wykorzystaj swoje podejście i miarę, aby uniknąć marnowania zasobów, a także marnowania wysiłków.

Zmierz długość haczyków na karnisz, zmierz długość zasłon i pamiętaj, aby wykonać te pomiary. Podejmowanie kroków uchroni Cię przed wieloma błędami.

Krok 2; Przymocuj haczyki do karnisza do drewnianej pryczy. Jeśli na Twojej górnej pryczy nie ma plakatów, równie dobrze możesz je przymocować do sufitu.

Krok #3; przymocuj karnisze do haków. Przymocowujesz jeden koniec pręta do jednego końca haczyka, teraz wsuń pręt prawidłowo i przymocuj do drugiego końca haczyka.

Krok 4; zainstaluj zasłony. Usuń jeden koniec drążka, wsuń zasłony i zastąp drążek haczykiem. Teraz przymocuj drążek do haczyków i dopasuj zasłony. Twoje zasłony łóżka piętrowego są gotowe.

Możesz teraz cieszyć się swoją prywatnością. Przekształcasz również to miejsce w fort. Powiem ci za chwilę.

Jak zrobić legowisko na łóżku piętrowym?

Podobnie jak robienie zasłony na łóżko piętrowe, legowisko, inaczej zwane fortem, najłatwiej zbudować z łóżkiem piętrowym.

Oto kroki

Krok 1: Zawieś koc z czterech stron łóżka na górnej pryczy. Możesz preferować lekki koc, aby był bezpieczny.

Krok 2: użyj zabawek, książek lub innych ciężkich przedmiotów w pokoju, aby zabezpieczyć ten koc.

Krok 3: Dolna koja jest teraz twoją norą.

Krok 4: możesz użyć poduszek, poduszek i koców, aby wnętrze było wygodniejsze.

Czy możesz postawić pryczę przed oknem?

Absolutnie. Dlaczego nie?

Różni ludzie mają różne potrzeby.

  • Jeśli kochasz poranne słońce na skórze, powinieneś postawić swoją pryczę przed oknem. Zaoszczędzi ci stresu związanego z wychodzeniem na zewnątrz, aby codziennie otrzymywać witaminę D. Możesz leżeć na łóżku i otrzymywać naturalne składniki odżywcze.
  • Jeśli chcesz, aby Twoje miejsce do spania było zawsze oświetlone, jest to najlepsza przestrzeń dla Ciebie. Twój kącik zawsze będzie jasny w ciągu dnia.

Ta pozycja ma też swoją wadę, nadmierne promienie słoneczne nie są dobre dla twojego ciała. Ale nie panikuj. Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Przezroczyste lub sznurówki zawieszone nad oknem pomogą rozwiązać ten problem. Dzięki temu możesz zapewnić sobie swoją ulubioną przestrzeń bez zmartwień na całym świecie.

Wniosek

Teraz nie tylko wiesz, jak zrobić zasłony na łóżko piętrowe. Znasz też inne sposoby na przekształcenie tego irytującego mebla w cudowne miejsce na pobyt.

Więc pozbądź się zmartwień związanych z mieszkaniem w akademiku, za każdym razem, gdy znajdziesz się w akademiku, przekształć swoją koję w mały zamek i pozwól innym ślinić się nad twoim dziełem. Mam nadzieję, że masz wartość. Daj nam znać w sekcji komentarzy. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Do zobaczenia innym razem.