3 Zrób to sam, jak zawiązać zasłony z frędzlami

Celem dodania dodatkowego wystroju do salonu jest przyjemność i uczucie relaksu. Kto zbuduje dwór bez dodawania firan i co najważniejsze zawiąże firanki z tyłu frędzlem? Nikt!

Wymienione poniżej kroki, jak zawiązać zasłony z frędzlami, nie są żmudnymi krokami, przed którymi ludzie łatwo się unikają; raczej w wolnym czasie rób to doskonale.

3 Zrób to sam

Większość frędzli wykonuje się za pomocą nici w dowolnym kolorze, koralików o różnych rozmiarach, sznurka i trwałej gumy. Przed przejściem do kolejnych kroków upewnij się, że zasłoniłeś już zasłony. Wystarczy przygotować materiały, a następnie wykonać poniższe czynności, a zakończysz pracę.

Kroki, jak zawiązać zasłony z frędzlami

Krok 1: Udostępnij frędzel

Pierwszym krokiem do związania zasłon z frędzlami jest udostępnienie frędzli.

Głównym wymaganym tu materiałem jest frędzel. Bez chwosta nasza praca jest niekompletna. Robisz frędzle z wełny lub nici.

Kolor zasłon determinuje przede wszystkim kolor użytej nici. Na przykład, jeśli twoja zasłona jest niebieska, możesz zdecydować się na użycie niebieskiej nici do wykonania frędzli.

Jak w takim razie zrobić chwost?

Weź gruby kawałek papieru i połóż go na stole. Owiń wełnę lub nitkę koncentrycznie. Owiń gruby tył, aż uzyskasz żądany rozmiar.

Stopniowo usuwaj złożoną nić, a na krawędzi nici zawiąż elastyczną liną. Przytnij drugą krawędź, aby uzyskać piękną fałdę. Przytnij, aby upewnić się, że są równe. Weź pierwszy koralik i przełóż przez niego elastyczny materiał.

Weź drugi i mniejszy koralik i powtórz to samo, co z pierwszym koralikiem. Na koniec użyj trwałej gumy i przytrzymaj linę do drugiego koralika i chwosta.

Krok 2: złóż zasłonę do pożądanego kształtu

Ponieważ frędzel jest gotowy, złóż zasłonę do pożądanego kształtu. Bez składania zasłon nie wiedziałbyś, w jaki sposób zawiążesz chwost.

Krok 3: Zawiąż frędzel

Po złożeniu zasłon w wybrany przez siebie styl, delikatnie zawiąż frędzel i zostaw wzór frędzli przed zasłonami.

Dlaczego ludzie zawiązują tylne zasłony frędzlem?

Nie ma konkretnego powodu, dla którego ludzie przywiązują tył zasłony frędzlami. Jest częścią wystroju wnętrza ze względu na sposób wykonania chwostu.

Służy również do trzymania zasłon w górze, gdy pogoda jest zbyt gorąca, aby wpuścić powietrze do salonu, a na koniec można za jej pomocą sprawdzić jakość i trwałość zasłon.

Koszt produkcji frędzli?

Koszt wykonania frędzla jest zależny od rodzaju frędzla, który chcesz. Większość frędzli zajmuje około 20 USD. Używasz nici lub wełny, ale w większości przypadków nitka jest bardziej powszechna i ładniejsza.

Koszt produkcji frędzli nie jest wysoki. Jest to bardzo przystępne cenowo i wiem, że możesz uzyskać wybór, którego chcesz, wykonując powyższe kroki.

Frędzel jest głównym materiałem na etapach wiązania zasłon z frędzlami. Dlatego szczególną uwagę zwróciliśmy na frędzle.

Dlaczego ludzie wolą wiązać zasłony frędzlami?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ludzie zawiązują zasłony frędzlami? To dlatego, że chcą dodać więcej wartości do tego, co już mają.

Weźmy na przykład zasłony, które po prostu wiszą na ścianie i nie są złożone, mają tendencję do blokowania dostępu powietrza do salonu, przez co w całym salonie jest bardzo duszno.

Ponadto ludzie wolą używać frędzli, ponieważ zawierają elastyczny materiał, który wytrzyma bardzo długo. Drut używany do trzymania nici jest bardzo mocny i nigdy nie może się przeciąć podczas wiązania zasłon.

Możesz również zdecydować się na użycie zwykłej liny do zawiązania zasłon, ale jaki to będzie wyglądał, wiesz!

Które środowisko nadaje się do produkcji frędzli?

Ponieważ jest to główne zastosowanie materiału, powinieneś być z nim ostrożny, aby jak najlepiej go wykorzystać.

Wątek nie jest daleko pobierany. Możesz go zdobyć w sklepach z używanymi rzeczami lub centrach handlowych spożywczych.

Możesz zdecydować się pozostać w swoim pokoju, aby zrobić te frędzle lub na balkonie lub w otwartym środowisku, pod warunkiem, że dostaniesz to, czego chcesz. Niektórzy ludzie posuwają się nawet do opuszczenia swojej strefy komfortu, aby uniknąć jakiejkolwiek formy rozproszenia, aby uzyskać idealny frędzel.

Wniosek 

Wiązanie zasłon z frędzlami to jeden z najlepszych wyborów właścicieli domów, aby salon i sypialnia zawsze cieszyły oko.

Kroki, jak zawiązać zasłony z frędzlami, to bardzo łatwe zadanie. Jedyne zadanie, które musisz wykonać, aby każdy inny poszedł w jego ślady, to udostępnienie chwostu. Bez chwosta zadanie jest niekompletne.

Przygotuj frędzel, poznaj style, które zawiążesz, a potem zabierz się do pracy.